Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt elintézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt elintézni, mi lenne a jó módszer, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Hölgyek és Urak!


Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok-e segíteni, hogyan tudnám az alábbi helyzetet rendezni a párommal:


Én vagyok a Férfi, 22 éves, a párom 27 lesz ősszel. 7 hónapja vagyunk együtt, de folyamatosan csak romlott igazából, és ezt csak én veszem észre ténylegesen.. A párom totál rózsaszín felhős, én sajnos nem vagyok így.

Pár jelentősebb probléma, ami említést érdemelhet:

Viszonylag folyamatosan szereti elolvasgatni a beszélgetéseimet és megnézni a böngészési előzményeimet, hogy mivel töltöttem a napot, ha nem vagyok vele.

Már a kapcsolat elején, közel a 3 hónaphoz bejátszott egy olyat, hogy lehet, hogy ő terhes, mert 2 héttel azelőtt elfelejtett bevenni egy szem tablettat, es késik is. (Marhára örültem)...

Szépen az idő haladtával egyre jobban kijön, hogy nem is olyan "hű de igényes" Nő, hanem inkább az igénytelen szóval lehet jellemezni.

A szex nekem nem jó, ezidő alatt 2 alkalommal élveztem el vele, óvszer nélkül. Ő mondjuk mindig...

Most munkanélküli vagyok, állást keresek, és pénzem sincs, még is mindig piszkál, hogy kellene közös program, meg biztos csak neki fontos ez, sőt minek nekem egyáltalán barátnő, csak, hogy legyen?! Holott elmondtam neki szépen, hogy nincs pénzem most ilyenekre, és neki sem annyira, de még is most emiatt kell szívnom. Ráadásul egy ismerősünk az exemről beszélt neki, hogy vele mit tettem korábban(jót), és, hogy most vele nem teszem, pedig szerinte jobban megérdemelné mint az exem. De hát ehhez is pénz kellene, nem is kevés, úgyhogy sajnos jelenleg ez sem működik, de emiatt is szívnom kell. Meg alapjáraton szabad vagyok, de ha "elenged" egy haverommal valamerre akkor utána el van ájulva magától, hogy Ő mennyire normális lány, meg, hogy milyen rendes, hogy elengedett vele.

Illetve sokszor én csinálok nála sok mindent (Egyedül él), azaz mosogatás, főzés, bevásárlás, stb...


Na most arra gondoltam, hogy ma este ha hazavittem munkából, az autóban mondom neki, hogy Ne haragudjon meg, nem akarom megbántani, de szeretnék pár napot úgy, hogy nem beszélünk, nem találkozunk, szeretnék átgondolni néhány dolgot nyugiban. Elég sokat "bántott (meg)" mostanában, de mindig álltam a sarat és tűrtem, de most itt betelt a pohár. Nehezít, hogy nem vagyok szerelmes, de attól valószínűleg szeretem, mert halogatom ezt a dolgot egy ideje, mert nem szeretném megbántani....


Ha van bármi jobb ötletetek, szívesen hallgatom. (Szakítás egyenlőre nem téma).


Sajnos nem vagyok egy bátor, hogy nagyobb beszélgetéseket megejtsem vele könnyen, bár sajnos a helyzetet nézve nem csodálkozom, szerinte jó a kapcsolatunk, szerintem nagyon nem. És ha közöltem vele korábban valamit is, az sem nagyon változott. Megjegyzem, én nem tudom még a kódját sem, nem is érdekel, de ha Ő nem tudja, már hiszti van, és bizalom gyengülés... Pedig nincs semmi oka rá, hisz mindent megosztok vele, nem véletlen adom oda a telefonomat is, ha kéri...

Egyenlőre nem kacsingatok másfelé.


Köszönöm a válaszaitokat, szép estét Nektek!


22/FFI, 27/N



2018. aug. 5. 17:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy Jelenleg nem vagyok boldog vele egy ideje, de nem akarom csak úgy feladni, nem én lennék. Lehet, hogy el kellene engednem könnyen, de úgy gondolom, hogy ha többször nem történik "semmi", vagy visszatér a boldogtalanság, akkor kell elengedni. Nem elsőre. De lehet, hogy ez rossz felfogás. Egyenlőre nem érzem azt, hogy Ő lenne életem nője, Ő viszont így érez. Még nagy pocakosan is elfogad. Viszont sajnos mostanában annyira felemésztettek a dolgok, hogy már a szex sem a legjobb, közben fellépnek potencia problémák.
2018. aug. 5. 17:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert 7 honap nem olyan sok, megis arra eleg volt, hogy kideruljon nem ot kerested... akkor mire varsz? Jofejsegbol nem kell rabolni az idejet, es a sajatodat sem.
2018. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem jofejsegbol, csak adnek azert egy eselyt meg, hogy javitson, ha tud. En mar javitottam, amit tudtam.
2018. aug. 5. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem ertem miert nem téma nálad a szakítás? Mi tart mellette? Most csak azért erőltetni, mert -jaj én nem szoktam feladni elsőre- felesleges.

Kezdjük ott, hogy nem vagy szerelemes. Ha 7 hónap alatt nem lettél az, akkor mar nem is leszel.

Nem is vagy boldog mellette, kb. Semmi se jó vele. Még a szex sem. Mar bocs, de hogy férfikent 2x élveztél el vele ezidáig, az iszonyú gáz.

Mellé jön még a kutakodási mániája, ami nagyon visszataszitó dolog, hogy nincs tekintettel a helyzetedre, idetlen dolgai vannak,stb.

Elolvasva a leírásod egyetlenegy érvet nem tudok felhozni amellett, hogy vele maradj. Semmit. Az égvilagon semmi értelme sincs ezt folytatni, csak az idődet vesztegeted.

2018. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Be kell fejezni, és zárni a soraidat.
2018. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elso voltam.

De akkor itt az a szitu all fenn, hogy nem ot akarod hanem egy illuziot amit tole varsz el. Ez sem a legjobb ut. Ha nem onmaga lesz hanem neked kell megfeleljen (meg ha egeszseges elvarasaid is vannak) az nem lesz oszinte. ezt pedig te is erezni fogod. Ellenben nem beszellek le rola, de pont erre valo az ismerkedesi fazis, hoy kideruljon az illeto az e, akire gondoltal. Tobb eves kapcsolatoknal mar erdemesebb dolgozni az ugyon, bar lehet tevedek es most is erdemes. Egyszeruen en csak igy erzem/latom a dolgot, abbol amit leirtal a viszonyotokrol. A jo dolgokrol persze nem panaszkodik az ember, te pedig nyilvan mindent egybe latsz, igy bocsasd meg ha olyan tanacsot kapsz, ami nem bizros hoy helyes, tekintve, nem tudhtajuk mi a teljes objektive valosag... ;)

2018. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Még nagy pocakosan is elfogad." Dehogy fogad el, csak kihasznál és uralkodik feletted.

Ne legyenek illúzióid, gyáva és megalkuvó embereknek nem jár boldogság! Ideje tököt növeszteni.

2018. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 megneveled

2 kidobod

3 maradsz papucs pál

2018. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig a te esetedben a szakítás lenne az egyetlen értelmes opció. A nő kibírhatatlan, igénytelen, bunkó és csak azzal törődik, hogy neki mi a jó. Ebben neked mégis mi a buli? Hogy elmondhatod magadról, hogy nem vagy szingli? Egy ilyen lélkenyomorító helyzetben ez szerintem elég sovány vígasz.

Az meg hogy elfogad a pocakoddal együtt is arra utal, hogy a kinézeted miatt önbizalomhiányod van, különben eszedbe sem jutott volna ezt megemlíteni. Talán úgy érzed, hogy be kell érned vele, mert a külsőd miatt nem érdemelsz jobbat?

2018. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Há de, itt pont a szakítás a téma. Dobd ki azt a piócát.
2018. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!