Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat rögtön komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat rögtön komoly kapcsolatot egy olyan férfi, aki még alig-alig volt nő közelében is?

Figyelt kérdés
Elég fura ember, 28 éves, elég kezdő a nőkkel való kapcsolatokban, amit könnyen észre is lehet venni. Jószívű ember, de ha külső szemlélő nézné a tipikus vesztes típusnak látná. Ez is egy fellángolás lehet nála?
2018. aug. 5. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hat pont hogy komoly kapcsolatot akar az ilyen, mert erre Várt kitudja mióta! Nem logikus? :D
2018. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Szegény srác, azt hiszi, hogy megtalálta élete szerelmét, de sajnos koppanni fog, mert egy éretlen csitrit választott.


Mert szerinted mit szeretne, kislány? Várj, csak meg akar végre d..gni egy csajt, úgyhogy kuka leszel kb 1 hónap múlva. Gondolom ezt akartad hallani.

2018. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
De szemét vagy! 😬
2018. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg te vagy a fura
2018. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
58%
?? Miért ne akarhatna? Habár azért a közelükben voltam és vagyok, de kapcsolatom nekem sem volt, ennek ellenére én is csak a komoly kapcsolatok híve vagyok. Szerintem nem egy elképzelhetetlen valami...
2018. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez még csak fellángolás.
2018. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derwer ***** válasza:
0%

27 évesen lett csak kapcsolatom.

Komolyat akartam, komoly lett.

Pár hét és a feleségem lesz.

30F

2018. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Gratulalok Sok Boldogságot nektek !!
2018. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most az ütvefúró típus a "férfi" váltott partnerrel... de ha ő ilyen lenne akkor nem lenne több tapasztalata a nőknél?
2018. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férjem majdnem ugyanez volt (bár ő nem magyar, észak-európai).


Sokáig bénácska volt a nőkkel, 1-2 egyéjszakás jött csak össze, meg egy 1 éves távkapcsolat egy fiatal lánnyal.

Amikor mi összejöttünk, 31 éves volt, komoly, együttélős kapcsolatban nulla tapasztalattal.

Mégis mondtam neki még ismerkedéskor, hogy én komoly, nagyon komoly kapcsolatot akarok.

Összeköltöztünk, és nem kívánhatnék jobbat. Nagyon hasonlítunk. Volt 1-1.5 év amikor kicsit papucs volt, nehezen mondta ki az érzelmeit, de ahogy haladtunk előtte az életünkkel, karrierünkkel, és támogattuk egymást, egészséges önbizalma lett.

Hatalmas támasz nekem és én is neki. Sose játszmázunk, és bár néha göröngyös útra visz az élet, nagyon boldog vagyok hogy ő a társam és nem más.

2018. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!