Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy sokak életéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sokak életének az egyetlen értelme a párjuk és minden róluk szól?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert sokan nullák, nincs önszeretetük, nem tisztelik saját magukat, önállóan nem értek el semmit és ezért azt várják, hogy majd a másik boldoggá teszi őket.

Ezért használják sokan azt a becézést, hogy "Életem". Mert, ha a másik nincs, akkor ők egy senkik.

2018. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet, hogy valaki szereti a mákos tésztát, más meg nem? Különbözőek az emberek.
2018. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokan azt érzik, hogy még ennyi értelem sincsen az életükben.
2018. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Azoknak nincs hobbijuk, nincsenek barátaik, nincs semmi az égvilágon ami komolyabban érdekelné őket. Szerintem ez lehet az ok. Vagy nagyon komoly önértékelési problémájuk van, és szinte istennek tekintik aki "így teljes selejtként" is elfogadja, sőt szereti.
2018. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy nem tanultok ember ismeretet, es ezert semmit sem ertetek a vilagbol? :D kemeny dio lehet igy elni!
2018. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az ilyen emberek nincsenek kibékülve magukkal, és minden eszközzel azon annak, hogy eltereljék saját magukról a figyelmüket. Egyedül jöttünk, egyedül távozunk. Végső soron mindenki magáért született, nem másért.
2018. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Szeretik őket. Ennyi.
2018. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan különleges, hogy valaki a családjában keresi a boldogságot. Nekem pl mindenkim meghalt 25 éves koromra és a párom jelenti a családot nekem.
2018. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nagyon sajnálom a történteket. :(

De gondolom te azért nem 24 órában a párodon lógsz, hanem a hobbiddal is foglalkozol, nem?

A kérdésben szereplő személyek csak a párjuktól függnek, pincsi kutya módjára azt teszik, mint a párjuk, semmi hobbijuk, semmi elfoglaltságuk nincs, nem tudják lekötni saját magukat, még filmezéssel sem.


Van különbség a kettő között.

2018. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember COdependens, a baj akkor van amikor egy ilyen talalkozik egy independensel. Szerintem az ilyen soha nem sul el jol. De a kerdesre a valasz ilyen az elet...
2018. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!