Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ilyen hatással van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen hatással van a testünkre a rossz párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikkben hogy ha az ember eldöntötte hogy ez a kapcsolat nem működik, de nem mer szakítani, akkor a teste üzen neki.

Pl. ha romlik a látása, akkor nem akarja észre venni a jeleket, ha nehezen kap levegőt akkor fojtogatónak érzi a kapcsolatát....

Érdekes meglátás, egyébként én is egy rossz párkapcsolatban vagyok és gyáva vagyok kilépni, ezt most hagyjuk is, rengetegszer átrágtam magam rajta, mégis nyuszi vagyok. A kérdésem most nem erre irányul.

Valóban lettek testi tüneteim, mióta megromlott a kapcsolatunk, pedig előtte teljesen egészséges voltam.

Vajon az mit jelent ha folyton fáj a fejem, a derekam, a lábam? És ha refluxom van? Sőt, mióta megromlott köztünk a dolog, fájdalmas lett a menstruációm is. Sokszor voltam kivizsgáláson mindegyik tünetemmel, de nem találnak semmi problémát, azt mondják lelki eredetű, hormonális meg hasonló hülyeségek...


2018. aug. 6. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lélek szenved, előbb-utóbb a test is fog. Ez nem csak rossz párkapcsolat esetén van így, okozhatja például egy rossz munkahely is. Ha tényleg menthetetlen a kapcsolat, szedd össze magad, és lépj ki!
2018. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek úgynevezett "pszichoszomatikus " tünetek. Igen, abszolút létezik ilyen fajta összefüggés...
2018. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van valami ebben a "bele betegszem" dologban. Nekem 2 kapcsolatom volt ami amikor kezdett megromlani, és éreztem, hogy csak vergődőm benne akkor kivétel nélkül migrénes fejfájásaim voltak, olyan igazi sírós, hányós fajták már csak egy közös program puszta gondolatától is.

És a reflux is jelen volt.


De ezek a sok agyalás miatt is jelentkeznek, amikor az ember magában próbálja megoldani a gondokat és tudja, hogy egyedül van mert a partnere tojik rá ezekre a dolgokra.

2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Egész-ség:


Ért-elem, Érz-elem, és Anya-g egymáshoz viszonyított harmóniája, egyensúlya.Tehát testi, lelki, és szellemi egyensúly.


Mi az egész-ség ellentéte?


A fél-elem.


Aki fél, az nem lehet egész.

2018. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A őgyógyászati problémák döntő része innen ered.
2018. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!