Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem már a párom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem már a párom vagy csak a csalódások miatt átmenetileg érzem így és majd idővel minden a régi lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez az érzés iránta. 1 éve vagyunk együtt, a körülmények miatt nagyon viharos a kapcsolat. 16 évvel idősebb, egy helyen dolgozunk neki van egy élettársa akivel évek óta semmi kapcsolata nincs, csak a gyerek miatt vannak együtt,-ezt mondja. A kapcsolatunk a munka miatt folyamatos titoktartás. Alig találkozunk, a körülmények miat sokat vitázunk. Az elején azt mondta eljön otthonról, de mégsem történik semmi. Olyan helyzetekben sincs velem mint pl. Haláleset. Mikor papám meghalt, elment bulizni. Ugye érzem csak álltat engem ami miatt az elején sokat kibuktam, már annyira nem. Tegnap bejelentette hogy elmegy a gyerekével meg az anyjával nyaralni...eddig arról volt szó, semmi nincs köztük de elvileg ez is csak a gyerek miatt lesz. Ha összevesszünk mindig engem tesz mindenért felelőssé. Az egész helyzetért hogy hazudik, hogy megfájdul a feje...bánja hogy nem vette lazára. Mindenért bánt és nem értem miért vagyok még vele. Valószínűleg azért mert úgy érzem beleőrülnék hogy munkába látom de már nem vagyunk együtt. Szétszed az egész, máskor nem érdekel. Sokszor örülök ha épp nincs bent a munkába vagy egész nap nem beszélünk. Olykor azt kivánom béküljön ki otthon legyen boldog. Akkor mégis megkönnyebbülnék egy idő után. De én képtelen vagyok szakítani...gyáva vagyok ehhez. Egyszer szeretem, boldog vagyok azért mert van és reményekedem a jövőben máskor a szívem szakad meg. Miért érzek így?


Köszönöm a választ! 26/l



2018. aug. 6. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem átvágott, mint azt a bizonyost a palánkon.

Simán együtt él az élettársával, te meg csak a szeretője vagy. Én alapjáraton nem mentem volna bele egy ilyen kapcsolatba, azt meg már végképp nem értem, hogy ha te magad sem vagy biztos az érzéseidben, akkor minek vagy még vele?

Amúgy szerintem sose hagyná el az asszonyt, csak téged etetett a "nincs köztünk semmi" dumával. Ezért a nemlétező kapcsolatért kár küzdeni!

Fiatal vagy, szakíts vele és keress egy független pasit, aki tényleg a barátnőjének tart.

2018. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Erre mondjàk, hogy fáj a butaság.

Ne aggódj, boldog a feleségével, béke van, szétkúrja a nyaralás alatt, és sose akart elválni. Őt szereti, te vagy a hobbija, ami színt visz a házasságába.

2018. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem házasok.
2018. aug. 6. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged aztán szépen át lehet verni.
2018. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. És nincs jövő, amiben bizakodhatsz.

Nem számíthat rá semmiben, de mindenért te vagy a hibás. A családja örökre ott lesz, minden Szülinapodon, minden karácsonykor, minden nyáron. Soha nem leszel első.


Az a baj, hogy azt a "szerelmet" fogadjuk el, amit szerintünk megérdemlünk. Nem szereted, nem tiszteld magad és azt hiszed, ez a legtöbb, amit kaphatsz. Pedig valószínűleg nem így van.


Mentsd meg magad, hogy lehessen igazi jövőd. Ahol emberszámba vesznek. Ne legyél már mellékszereplő a saját életedben...

2018. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírsz összefeküdni egy ekkora gennyládával? Nincsenek itt semmiféle körülmények. Ez a pasi nem szeret és nem tisztel senkit. Átvágja a feleségét is meg téged is. Benne maradsz egy nagyon megalázó és méltatlan helyzetben. Még ha el is hagyná érted a feleségét, miből gondolod, hogy veled nem tenné meg ugyanezt pár év múlva? Felcsinál, aztán megy a következő fiatal pipihez.
2018. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy újabb példa arra, hogy minél nagyobb roha-dék egy férfi, annál jobban ragaszkodik hozzá a nő. Nem tudom, miért érzel így, kérdező, de nagyon rosszul vagy beállítva.
2018. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen ilyen naivnak lenni :D


Jól tolod.

2018. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gerinctelen kapcsolatban, gerinctelen felek vannak, gerinctelen lépésekkel.


Szépe át vagy verve, ahogy illik. De most mondjam, hogy megfizetted a tanulópénzt?

2018. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ő nem a te párod. Neki van egy párja, az élettársa, akit megcsal veled. Nem fog melletted állni és nem fogja a nőt elhagyni. Már eleve, ha téged titokban kell tartani,akkor nem csak a gyerek miatt laknak együtt, hanem együtt vannak.

Szakíts vele, ez nem lesz jobb, de ha téged választana, akkor sem bízhatnál meg benne. Téged hibáztat mindenért? Ő felelőssége, ő csalja a párját. Ilyen egy férget...

2018. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!