Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a történtek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a történtek miatt kiszerettem a páromból, szerintetek itt a szakítás a megoldás? N 26

Figyelt kérdés
Nem akarok hosszas regényt írni, a lényeg az hogy eleve kicsit más vérmérsékletűek vagyunk, vannak problémáink az eltérő gondolkodásmód miatt is. Történt egy heves vita, én behisztiztem, ő pedig megvert, illetve utcasarkon álló lánynak nevezett, kicsit csúnyább szóval. Másnap próbáltuk megbeszélni, de én úgy érzem, amiket felsorolt, valóban elrontottam, ám a történtek fényében már nincs motivációm a változásra. Ez átvészelhető, vagy ez már a veszett fejsze nyele?

2018. aug. 6. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Te normális vagy már ne haragudj?

Megvert, és még te érzed magad hibásnak, és még a folytatáson gondolkozol?


Ha vele maradsz, meg is érdemled!

2018. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted az nem váló ok, hogy ha egy pasi megüt egy nőt? És még te gondolkodsz azon, hogy mit kéne tenni?


Hahó, agyadat gondolkodásra szoktad néha használni?

2018. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem adj neki meg egy eselyt. Mindenkinek jar egy esely. Es ha legkozelebb is felmerulnek a probelamak es igy reagal, akkor szakits azon nyomban.
2018. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Engem is megütött a párom egy vita közben.Nekünk közös gyerek is volt,ezért maradtam,majd megtette egy évvel később, összecsomagoltam és eljöttem a gyerekkel. Életem legjobb döntése volt, menekülj!!!

30/N

2018. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ébredj fel tündérem! Nagyon más bolygón jársz!

Ő egy f**asz.

Te pedig nagyon buta ha 1 pillanatig is gondolkozol azon ,hogy esetleg folytatod vele és nem hagyod ott.


Ne b**aszd el az életed!

2018. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Már mégis miféle esély járna egy ilyen elmeháborodottnak? Igen, csakis a szakítás a megoldás. És a tiltás-törlés.
2018. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Fel kell az ilyet jelenteni. Nem hogy második esély meg a fazsom.
2018. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
vert már meg máskor is? nemhogy eldurvul és mindig ez lesz veszekedésnél
2018. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Eddig nem, de elmesetle hogy az előttem lévő exét elgáncsolta... mert hogy ő nem üt meg nőt... megrendült azért bennem a világ, hogy ilyen ember
2018. aug. 6. 20:52
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
A fizikai erőszak azonnal zéró tolenrancia! Addig menj el onnan, amíg megteheted. Később a kisbabátokat rugdossa majd ki belőled, ha valami kivetnivalót talál?
2018. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!