Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nap múlva válaszoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap múlva válaszoljak egy férfinek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedveljük egymást, de most először két hétig nem keresett, nem adott életjelt magáról. 15 nap elteltével bocsánatot kért, és azzal takarózott, hogy elfelejtett visszaírni. Szerintetek hány nap múlva írjak vissza, mert egy utolsó esélyt még azért szeretnék neki adni.
2018. aug. 6. 21:06
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
86%

Ti ti ti ti ti tinik vagytok, hogy játszmáztok egymással? Tényleg szüksége van erre egy FELNŐTT embernek?


Szerintem? Szerintem soha ne írj már vissza neki és keress egy olyan férfit, akivel nem kell ilyen h_lyeségekkel fárasztani az emberiséget.


Továbbá miért is akarsz bármit is egy olyan fazontól, akinek 2 hétig nem jut eszébe, hogy írjon neked? Hogy a túrós péksüteménybe kedvelnétek ti egymást?

2018. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Elfelejtett?? :DDD

Irjal neki. Te masra kb ugysem vagy jo. Mint tartaleknak. Mert meglehet veled tenni, csinalni, mert naiv vagy es eretlen sajnos.

De erdemes kerdes, hogy vajon a szellemi eres, milyen tempoban halad nalad. Szerintem 10 ev mulva mar kemeny leszel mint a beton. Most olyan vagy mint a.....hajzsele.

2018. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
234 nap múlva amikor a nap keleten lesz akkor irj vissza
2018. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a "ferfinek" egyaltalan ne valaszolj. O egy alacsony invesztalasu pasi, aki azt hiszi, Te barmikor rendelkezesre allsz. Keress egy olyat, aki nem pazarolja az idodet es annyit invesztal a dologba, amennyi megerdemelsz.
2018. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Aki fontos nekem, annak nem felejtek el visszaírni, sőt, alig várom, hogy írhassak. Ne vedd be a süketelést, ez csak olcsó duma, kifogás.
2018. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez a 6. válasz, szóval legyen 6...
2018. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
31%
Úristen bazz. :D :D :D
2018. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!