Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leb***ta a gyerekemet. Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leb***ta a gyerekemet. Túl lehet ezen lépni?

Figyelt kérdés
A gyerekemet ( 10 éves ) 5 éve a párommal nevelem. Apuka lelépett 1 éves korában és úgy évente jut eszébe, hogy gyereke van. A lényeg, hogy a párom hülyeségből belecsípett a fiamba többször,amin először a fiam nevetett, tetszett neki. Máskor is szórakoztak így. Aztán egyszer csak a gyerekem sírdogálva jött oda hozzám, hogy az utolsó fájt neki. Erre én ráordítottam a páromra, hogy az utolsóval túlzásba estél és ez már nem vicces. Ő meg kiakadt, hogy ugyanakkorát csípett bele és sose okozna neki fájdalmat- ez tényleg így van, mert mindent megtesz érte- Nagyon ideges lettem és a párom odaszólt, hogy menj anyádhoz bőgni kis bu**gyerek! Annyira kiakadtam, hogy azóta nem is beszélünk egymással és nem is tudom mi legyen velünk. Nem érdekel a csípés, mert tudom, hogy ha tényleg fájt a gyerekemnek sem akarattal tette, de ahogy lereagálta az egészet....egyszerűen folyamatosan kattogok. Évek óta együtt vagyunk és ez most annyira fáj, hogy nem tudom mi legyen. Azt ígérte soha többé nem fordul elő, de engem nagyon-nagyon mélyen érintett. Persze a gyerekem kérdezte mit jelent az, hogy bu*i és miért mondta rá? Szörnyű érzés.
2018. aug. 6. 22:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg máskor is elő fog fordulni. Én szakítanék, nem bírnám elviselni a tudatot, hogy egy olyan emberrel járok, aki bántotta a gyerekem. Még akkor is, ha csak egy apró, nem szándékos dolog volt. Nem jól kezelte, es a szitkozodast, karomkodast, bizuzast nem viselem el, és még csak bocsánatot sem kért, hanem suttyó volt. LAPÁT
2018. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
hát azért az se semmi, hogy te is egyből ordítasz...
2018. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy ostoba tahó. Ennyire nehéz értelmes férfiakat találni?
2018. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Tapasztalatból mondom.

18 éves vagyok, 8 éves koromban összekerült anyám a volt élettársával.

Rengeteg volt a vita, és nem akartam elfogadni azzal a fejjel, hogy van valakije anyámnak.

Utólag belátom, hogy igenis kell egy kis apai kéz ahoz, hogy a gyerekbe szoruljon egy kis tapasztalat/kiállás.

Ha szereti fiad a jelenlegi élettársad, akkor szerintem semmi probléma nincs...

Nincs ember, aki ne borulna ki egy kicsit, vagy olyat ne mondana, amit utólag megbán.

2018. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Csupa eretnekséget írok, úgyhogy a kamaszok menjenek aludni.


Figyelj: nem az apja. És ez nagyon fontos. Nem úgy csiszolódtak össze, hogy érezte rugdosni, tisztába tette, stb. Csak becsöppent egy családba és téged szeretett, akart, ezért elfogadta őt is, a szeretet csak idővel alakul ki. Ez pedig ha belegondolsz sokkal jellemzőbb a testvéri kapcsolatra!

A te párod inkább olyan a gyereknek (és viszont), mint egy bàtty. Ő az erős, okos, feléri a polcot, tud focizni, fel lehet nézni rá. Lehet vele haverkodni, játszani, de ha anya nincs ott, akkor szót kell fogadni neki.

Te is ezért ordítottàl. Teljesen normális reakció lenne, ha két tesó verekszik, és rendet kell tenni. Akkor azt se vennéd fel ennyire, ha a nagyobb ilyet mond a kisebbre, és fel se merül, hogy kidobod, nem bocsájtasz meg, vagy nem szeretik egymást.

Te vagy köztük a kapocs. Az anya. De ezt ne olyan "magyaros" cseléd anyaként éld meg. Hanem egy latin La Mamma, akinek a szava szent és összetartja a családot. Matriarchátusban lehet csak mozaik családot összetartani és mindezt elrendezni.


Amikor a gyereked és a pàrod közt konfliktus van, akkor gondolj arra, hogy mit tennél, ha öccs és bàtty lennènek. Mondjuk berontasz és ordítasz, de nem dobod ki, mert csúnyát mondott. Ahogy a pàrod is megkapja még, hogy "Nem vagy az apám, utàllak!". Őket a legszorosabb kapocs hozzàd fűzi, nem egymáshoz.

2018. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Te voltál aki először ordítozott. Más problémát is így kezdesz megoldani?


Szerintem itt ne te légy az áldozat. Sokkal inkább te vagy a harag igazi kiváltója.

Bunkó felszólalásra bunkó reakció. Pusztán ennyi történt.

2018. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"1" Nem bántotta soha és nem is fogja!! Játszottak, írtam is. Máskor is szoktak így hülyéskedni, de vagy rossz helyen csípte vagy véletlenül erősebben csípte meg, de nem tudatosan akart fájdalmat okozni.

Ami bántott az az, ahogy lereagálta azt, amikor fölemeltem a hangom.

Igazatok van abban, hogy én is hibás vagyok ebben az egészben, de iszonyatosan bánt, ahogy beszólt. Erősnek éreztem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. aug. 6. 23:40
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

# 6


Nagyon érdekes megközelítés, jó volt olvasni.

2018. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ebből ügyet csinálni ha nem bántalmazza. Mindenkinek joga van ahhoz hogy néha kiboruljon a bili.

Ha rendszeresen ordibál vele akkor hajtsd el a francba, de ha néha fordul elő akkor minek bántod.

Az élet sem könnyű had tanuljon a gyerek komfliktuskezelést, felnőtt gyerek viszonyt. Lásson férfi mintát is.

2018. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

apám hívott már köcs*gnek meg mindenfélének, de buz*nak egyszer sem. :D

Én a főnökömet hívtam egyszer buz*nak azt is hirtelen felindulás és idegeskedés végett.

2018. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!