Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szívesen lennétek kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szívesen lennétek kapcsolatban olyan nővel, aki nagyon sokat edz, porokat fogyaszt és sok időt és erőfforást szán a külsejére?

Figyelt kérdés

Egy éve elkapta ez a fittness őrület, azóta heti 3x megy az edzőterembe és ezen kívül még majdnem minden edzőterem mentes estén a szobabiciklit tekeri vagy egy órán keresztül, max. 1 olyan nap van a héten, amikor tényleg nem csinál semmit, csak arra a napra lehet szabadon programot szervezni, minden másik napon bele kell kalkulálni, hogy ezt vagy azt kell csinálnia még.

A másik meg a kaja. Nem lehet spontán zabálni egy jót vele, nem lehet már neki kajával kedveskedni, csak a jól bevált ételeit eszi, és 1-2 hetente egyszer enged meg magának "csalást", szóval gyorskaját vagy valami kis édességet. Ha elmegyünk bulizni, egy korty alkoholt nem képes inni és már az összes barátom röhög azon, hogy egész este színjózanul, kukán ücsörög.

Közben heti szinten oktat engem, hogy miért nem táplálkozom egészségesen, közben döntögeti magába a fehérjeport és néha még az édesítőszeres zero kólát is.

Kezd teljesen felidegesíteni, és még gyanús is, hogy ki miatt csinálja, kinek akar megfelelni, mert én soha nem kértem ilyesmire, mert ellene vagyok ennek.

Ti hogy reagálnátok le a helyemben?


2018. aug. 6. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
aha
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Számomra fontos az egészséges és sportos életmód - de ezt a betegesen megszállott szintet biztos nem viselném el egy kapcsolatban.
2018. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már szexuálisan sem kívánom annyira, mert csak arra tudok gondolni, hogy kinek csinálja ezt mégis és minek.
2018. aug. 6. 22:38
 4/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
91%

Nem szeretnék fitnessmaca társat, de ha idő közben alakul át, akkor azzal szerintem megbékélnék. Viszont ott is lenne egy határ. A párod pedig túllépte ezt.


"Közben heti szinten oktat engem, hogy miért nem táplálkozom egészségesen"

Az első alkalom után szólnék neki, hogy ezt ne. A második után az ajtóm elé összepakolnám a cuccait és mehet.


Az étkezésembe senki sem szólhat bele. Nem vagyok elhízva, nem vagyok cukorbeteg. Enni pedig imádok. Akkor és azt, amit megkívánok.


Teljesen nyugodt szívvel küldeném el a tökéletes nőt is magam mellől, ha az étkezési szokásaimba bele akarna kötni.

2018. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ugyanígy vagyok én is.

Ráadásul mindig is taszítottak az olyan nők, akikkel nem lehet egy jót enni és nem hajlandó a hagyományos kedvenceimet soha sem megcsinálni sem.

2018. aug. 6. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, van különbség aközött, hogy mondjuk figyelsz arra, hogy minden nap változatosan egyél húsokat, gyümölcsöket, zöldségeket, de ugyanakkor ha megkívánsz egy kis nasit, vagy gyorskaját, akkor eszel és kész. De ez a beteges kalóriaszámlálgatós napi szigorúan 5x étkezős heti 1 csalónapot tartós dolog biztos az őrületbe kergetne, ilyen emberek mellett nem lehet élvezni az életet.
2018. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kalóriát nem számol. :D De nem értem, miért nem lehet normálisan kajálni, és miért kerültek a kedvenc ételeim, amiket ő is szeretett tiltólistára. Heti többször eszek édességet, és naponta eszem kenyeret, szalonnát, és sört is iszom naponta és semmi bajom nincs, évszázadok óta fogyasztanak az emberek ilyesmiket. Szerintem sokkal egészségtelenebb liszt helyett mindenféle szemetet használni és adalékos moslékokat inni, nem véletlen, hogy a kenyér és a hús minden formája terjedt el, nem csak a csirkemell és a mindenféle lisztnek alig csúfolható mérgező szemét.
2018. aug. 6. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár lány vagyok, de a baráti társaságunkban az egyik lány pontosan ilyen volt. Megszállottan "fitness lady" volt, zavarta, hogy a pasija nem követi ebben az életmódban, ha elmentünk kávézni, akkor mindig hozta magának a koffein mentes kávéját, ha elmentünk egy vacsorára mindig hozta magának a csirkemellet külön kis tálkában. A társaságban mindenki röhögött rajta, ugyanúgy, mint a ti barátaitok is. A vége az lett, hogy szakított a pasijával, mert nem elég jó hozzá, és most összejött egy hasonló fitness őrült pasival :D
2018. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem, mert nem vagyok ilyen.

Egy önimádó, nárcisztikus liba akiről szó van, aki hiába is találna pontosan olyat, mint ő, nem érezné magát vele sem jól.

Sőt, talán a legnagyobb ellensége lenne.

Engedd el, ha jót akarsz magadnak.

2018. aug. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szelfihercegnő is ugye?


Én kerülném, főleg mert a szélesvállú férfias nőket nem szeretem, márpedig a gyurmázás ehhez vezet, akár a túlzásba vitt futkorászás is.

2018. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!