Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennetek egy olyan ferfival randizni, aki nagy nocsabasz hireben all, viszont evek ota irogat nektek?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 eve irogatunk es nagyjabol az elso beszelgetesunk utan fel evvel egyszer lefekudtunk. Azota elegge valtozoan irogat. Van, hogy 1 heten at folyamatosan, aztan eltunik 1 honapra, vagy tobbre, de mindig visszatancol. Az elejen oszinten szolva azert is adtam be a derekamat, mert nem szerettem volna semmi komolyat.

Egy ideje viszont mar foglalkoztat ez az egesz: mintha megvaltozott volna egy kicsit a stilusa. Az elejen szo szerint a semmirol beszeltunk, mostanaban pedig neha megoszt magarol 1-2 bensosegesebb dolgot is. De semmi olyanra ne gondoljatok, hogy mondjuk a csaladjarol beszeljen komolyabban, vagy a felelmeirol/vagyairol stb, csak olyasmik, hogy jelenleg hol van, mit csinal, stb. Regebben tenyleg csak egymas agyat huztuk.


Igazabol kert tolem egy randit (aminek azert gondolom a vegere remenykedik valamiben.)


Oszinte leszek. Nincsenek vagyalmaim vagy illuzioim. Viszont most egy kicsit ossze vagyok zavarodva, mivel en megertem idokozben es kapcsolatot szeretnek, fele pedig nem merek nyitni. Szerintetek mit tegyek? Meg egyszer szorakozzam ki magamat es utana ha ir ne reagaljak ra, vagy inkabb ne is menjek bele, esetleg adjak neki egy eselyt?


Mielott meg elitelnetek: evek ota egyedulallo vagyok es 1-2 elfuseralt randin kivul nem volt mas kontaktom a ferfiakkal. Egyszeruen a tobbi nem erdekel, de O valamiert erdekes es nem hagy nyugodni.


***Ja es meg annyi, hogy a szexualis kozeledeset rendszeresen kikerulom, mindig megragadom a mondatbol a legkevesbe szexualis dolgot, vagy viccet csinalok a szex-poenjaibol, tehat nem beszelunk semmi ilyesmirol sem, de azert meg neha rajon, aztan beszelunk tovabb masrol.***



2018. aug. 7. 02:04
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Itt max egy dugas lesz megint. Sajnos ez a helyzet. Valahogy nem fogod meg a sracot, hogy tobbet akarjon. Nala csak szexre vagy jo.
2018. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Az összes nő elmenne ilyennel, mert ez érdekli őket. Utána meg sírnak, ha ejtik őket. De ki sajnálja őket? Legyenek már ők is rottyon, ne csak a rendes pasik.
2018. aug. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jo, nem is ez a kerdes, hogy mit akar, de MIERT?! Miert van ennyire ramfixalva meg ennyi ev utan is? Valaki vezesse mar le nekem, hogy mi mehet vegig ugy nagy altalanossagban a fejeben?
2018. aug. 7. 02:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Hupasztmek....vannak bajok.
2018. aug. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Egoja simogatasa. Van egy biztos pont, aki mar megvolt neki. Tudja, hogy hozzad mindig visszaterhet. Mert vevo vagy ra. Ezert ter vissza. Azt is tudja, hogy tud iranyitani, meg ha te nem is veszed eszre ezt, haritasz, de o iranyit. Ugyanis talalkara ugranal, tudja....jatszik veled, te pedig szereted ezt...elvezed. Mert tobb neked. De o neki te nem.

Egyszerusitve: ....mikor nem ment a csajozas, sajnos gyenge jellemem bepotyogtette a messengerbe az egyik ilyen lany nevet mindig. Irogattam vele, ilyen-olyan temaban. A kis lelkemet befoltoztattam azzal, hogy tudtam, hogy oda van ertem. Talalkazon pedig kopogtatott a lekiismeretem, igy nem hasznaltam ki, csak lelkileg. Aztan tilltottam. Kesobb meg parszor eljatszottam ezt vele, hogy ujra kegyen onbizalmam, jobb kedvem, vagy amikor unatkoztam, jo volt vele “gabalyodni” huzni egy kicsit. Hat...kb ennyi. (De en jo lettem. Orokre tilltottam es megtanultam...a sziv nem jatek). Nem hiszem, hogy a te herceged eljutott ide. Ha nem zavar ha fektet, akkor probald meg. De ugy erzem, azt figyeltem meg, hogy sokkal konnyebb valami ellen tiltakozni, mint elfogadni. Pl elengedni ot. Probald meg, max vizbe lesztek.

2018. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat utolso! Mostmar ertem! :)
2018. aug. 7. 04:23
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Ne haragudj, de ez szánalmas.

Kis 21 éves libaként én is összejöttem egy nőcsábász pasival, de tőlem legalább komolyat akart és kezdett (legalábbis ezt mondta, és nem bizonyosodott be az ellenkezője, mivel én dobtam ki elég hamar), de ez még nekem is a legalja.

Komolyan abba látsz bele bármit is és azt tartod bármire is, hogy olyan "bensőséges" dolgokat oszt meg, hogy hol van és mit csinál? :D Régen olvastam ennél szánalmasabb dolgot.

Ez egy nagy nulla, majd ha egyszer lesz egy párod, aki mindent megoszt veled, akkor felfogod.


Neked jelenleg két választásod van:

1. Elmész vele "randizni", mert neked normális pasi nem való.

2. Elmész egy jó pszichológushoz.

2018. aug. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Talonban tart. Azért tartja a kontaktot melegen, hogy amikor üres járat van, akkor hátha vevő leszel egy kis szexre, elvégre te se zártad ezt le.

Az is lehet, hogy rád másképp tekint, hisz èvek óta haverkodtok. Jobban meg tudott ismerni, mint azokat, akikkel fizikai kontaktban van, és pàr hét után vége.

Azt írod, hogy neked OK, ha csak randiztok, szexeltek, és nincs folytatás.

Felnőtt ember vagy, húzzatok gumit, és élvezd ki, hogy van tapasztalata. Csak helyén legyen az eszed, és ne zúgj bele! Majd kiderül, hogy ő mit is akar tőled. De ne áltasd magad. Nem egyszerű megtartani az egyensúlyt, de ha sikerül, akkor kellemes élmény lehet egy kötetlen randi.

2018. aug. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért van ennyire rád állva mert meg nem kapott meg, és ez kihívás.


És azért tudja évek óta tolni, mert nem magányos, a napi betevő nőt megkapja máshol, így ráér téged is fűzni (5 másik mellett). Ha megkap jó, ha nem kap meg, az de gond.

2018. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, hat vannak, akik jol felreertettek!:D

A csavo csak szimplan erdekes, nyilvan tetszik de tudom milyen, ennel tobb eszem van, minthogy beleessek- engem tenyleg a mechanikaja erdekelt a dolognak. Aki erre valaszolt, annak koszonom! :)


A bensoseges dolgot meg ugy kell ertelmezni, hogy sosem beszeltunk a csavoval maganjellegu dolgokrol, szorakoztunk egymassal es kesz. Azert ez igy evek utan hirtelen nagy valtas, ha elmeseli a napjat, mesel a baratairol, meg a csaladjarol (altalanossagban) es tok magatol.


Az irogatas reszehez: nem ugy van az, hogy neha bepotyog/kihasznal. Van, hogy 1-1 uzenetere hetekig nem valaszolok, mert nem vagyok olyan hangulatomban, van, hogy en irok ra, aztan 1-2 nap utan lepek. Mikor hogyan van kedvem hozza. Sosem hagyta meg egy uzenetemet sem megvalaszolatlanul, habar az is igaz, hogy van olyan tenyleg, hogy hetekig semmit nem hallok felole, majd ir. :D (egyszeruen a beszelgeteseinkben mindig volt egy pont, amikor mar nem volt tul fun, lefaradtunk es hagytuk egymast)


Mindegy is, hajnalban ezeket nem tudtam szepen osszeszedni mert nagyon kavarogtak a gondolataim.


Igazabol tenyleg a szemelyes kontentek hirtelensege es a randi miatt, amit egyebkent meglepoen udvarias modon kerdezett meg nulla szex-chattel, kicsit osszezavarodtam. Ez eddig egy jo poen volt.

2018. aug. 7. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!