Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők ennek most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők ennek most mi értelme volt így?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már régóta ismerek és tetszik nekem és úgy gondoltam, hogy én is neki. Legutóbb egy helyen voltunk több ismerőssel és én végig őt nézegettem amit ő észre is vett és ezt a nézegetést viszonozta is.Arra gondoltam, hogy elkérem a számát ezek után, de csinált egy dolgot amit nem értek és nagyon unszimpatikussá tette nekem őt ez a dolog amit csinált.


Megjelent egy másik fiú és azt is elkezdte nézegetni és tudta, hogy én ezt látom. Ennek így mi értelme volt?


A másik jobb volt és akkor inkább azt választaná? Vagy ezzel arra akart célozni, hogy hagyjam inkább békén? Nem értem tényleg, ez a dolog teljesen unszimpatikussá tette őt.



2018. aug. 7. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2018. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Csaj hulyére vett :)
2018. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nézeget... Figyelj, a heti nyertes lottószámokat kinézegetnéd nekem valahonnan? Én megteszem, te meg nézegetheted, hogyan költöm el a nyereményt.
2018. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

A nezegetes semmit nem jelent.

Foleg nem kotelezettseget es kizarolagossagot.

Honnan veszed, hogy barmit is akart toled?

2018. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A te elgondolásod alapján egy telt házas színházi előadás tiszta orgia... :-D
2018. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint rossz volt az elgondolasom :D :S
2018. aug. 7. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Mióta nézegetitek egymást? Sok válasz vam egyébként.


-Unja, hogy nem mertél lépni és inkább mással ismerkedik.

-Unja, hogy nem mersz lépni és féltékennyé akar tenni, hátha összeszeded magad és odamész.

-Jobban tetszett neki a másik pasi.

-Mindenkivel flörtölget, ilyen a stílusa.

-Mindegy neki kicsoda, csak valaki szedje már fel végre.

2018. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nőként kizárólag magamból kiindulva, mert csináltam már hasonlót, ezért azt mondom: féltékennyé akart tenni. Ez egy játszma. Nem jó semmire, de néha elhisszük, hogy igen, aztán elolvassuk itt a gyakorin, hogy ez hogyan is néz ki a pasi szemszögéből. Most komolyan, köszönöm, hogy rávilágítottál a kérdéseddel.
2018. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezekről beszélsz kérdező?


[link]


[link]

2018. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 Nem tudom elképzelni,hogy valakinek ilyen nő bejön


[link]

2018. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!