Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a rendes férfiak unalmasak?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiakat nagy részben a nők csak kihasználják, majd otthagyják vagy egyáltalán szóba se állnak velük. A hűséget, az odaadást, a gondoskodást összekeverik az egyhangúsággal. Miért van ez? Mármint sajnos tudom nagyon jól, hogy miért, de szeretném a ti véleményeteket is megtudni. Köszi!
2018. aug. 8. 00:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert tényleg unalmasak. Ha rendes vagyok, hiába nézi a telefonom, nincs benne chat más nővel. Ha rendes vagyok, nem megyek sörözni a haverokkal, nincs miért rinyálni a barátnőnek. Ugyanez a helyzet, ha rendesen eljárok dolgozni, ha idpnként elviszem a gyereket a játszótérre, ha felköszöntöm születésnapján... Dögunalom, nem?
2018. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne unalmas,de en mindig a nyomorek szemeteket fogom ki..
2018. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondják, az unalmas de önmagukat rendes pasinak bélyegző férfiak állítják csak. Jellemzően ők azok akik a 4 fal között szeretnek kukksolni, főleg csak a neten lógnak és kerülik a személyes interakciót.

Gondolom azt várod hogy a csajok csak az alfa rosszfiúkra buknak mert szemetek és szegény rendes srácok (mindent kb minden második ilyen kérdés itt).


Ha egy pasi szeret kimozdulni (nem feltétlen bulizni hanem kirándulni, várost nézni), van hobbija és szívesen próbál ki új dolgokat akkor nem unalmas. A hűseg es a többi meg alap kéne hogy legyen, függetlenül hogy egy pasi unalmas vagy izgalmas.

2018. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Aki ezt gondolja, az egy éretlen, idióta liba.


5 éve vagyok együtt a párommal és még mindig odavagyok érte, és ez csakis azért lehetséges, mert egy rendes férfi, az előtte lévők nem voltak azok, és őket mind elhajtottam a francba, nem maradtam meg mellettük.

2018. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez a női logika. Nekik az kell, hogy megcsalják, átverjék, semmibe vegyék őket.
2018. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Ezt addig mondja az ember,amíg meg nem szívja párszor a nem rendes pasikkal,akik nem unalmasak.A sok szívás után ha felbukkan egy ilyen rendes unalmas férfi,hirtelen kincset ér :)
2018. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Már megint ez a félreértés! Nem azért unalmas, mert rendes! Két külön kvalitást próbáltok egybemosni. Ha lehet vele kimozdulni, kalandozni, élményeket gyűjteni, izgalmas vitákat folytatni,akkor nem unalmas, és alap lenne, hogy rendes ember legyen!Hiszen én is ilyen vagyok, csak nőben és én is "rendes"nő vagyok.


De ha nem lehet vele semmit csinálni, nem akarja hátizsákkal bejárni a szomszédos országokat és a beszédtémája kimerül abban, mi volt ma a munkahelyen, és se baráti köre, se hobbija, akkor nem érdekel, hogy rendes-e vagy sem, nem kell. Mi a csudához kezdenénk egymás mellett?


A férfiak el vannak tájolva a saját és mások jellemét illetően, azt hiszik, ha egy férfi szeret pörögni, izgalmasan élni akkor az már nem lehet rendes, és ha a gép előtt punnyad és nem csal meg senkit (mert nincs is kit) akkor rendes. Hát ez nem így működik.

2018. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

#6 sajnos nem. Nekem ezt adta elő tavaly egy álomnő, úgy tűnt hogy megunta az őt megcsalogató műmájereket, jól elvoltunk, jött tőle a "szeretlek", "köszönöm hogy vagy nekem".


Aztán egyre jobban csesztetett, hogy legyek már menő műmájer "menő" német autóval, motorommal egykerekezve, sikerességet mutatva. De kinevettem, és elmondtam hogy én nem akarok feltűnősködni, nincs viszketegségem.

Aztán visszament a műmájer exéhez, aki apu/anyu pénzéből élt, de az kidobta. Aztán megint egy hadonló műmájer bmw-vel, úgy hogy a csajnak kellett tankolnia, mert arra se volt pénze, arra nem kapott aputól és anyutól, csak "gyönyörű lakást".


Persze mindig nekem sírja el a bánatát, tőlem vár vigaszt, segítséget, dugást ha nincs más, de másra nem vagyok elég menő.


Tehát neki volt egy rakás ugyan olyan nagyarc pasija, de ugyan olyanokat keres..


Én motorozok versenypályán közúton külföldön is, kirándulok, bringázok, szerelek, tudományos, társadalmi témákban jókat tudok beszélgetni.

De mivel nem feltűnősködök, nem adom elő hogy mindenben IS én vagyok a legjobb, nem mutatom magam pénzesnek, sikeresnek, ezt unalmas rendes férfi vagyok...

2018. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én párom is egy "unalmas, rendes srác" és hálás vagyok az égnek, hogy ilyen, mert ezekből nincs sok. Balfax, műmacsó pötsökből annál több.


Egyébként az unalmas relatív, mi például nagyon sokat edzünk együtt, mert imádjuk, másoknak ez unalmas, meg minek, meg az életnek van más értelme stb. Engem pl a világból ki lehetne kergetni egy diszkózással és motorra sem ülök fel. Szóval... Minden csak nézőpont kérdése.

2018. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
A bölcs a más kárán tanul, a bolond a sajátján, a nők egyiken sem. Mindig újra és újra elkövetik ugyanazt a hibát, ugyanúgy összejönnek a következő bunkóval.
2018. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!