Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél hogyha egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél hogyha egy kapcsolatban ilyen történne Veled?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba kerültem egy korombeli férfival. Hirtelen alakult ki a szerelem. Egyszer odáig fajultak a dolgok, hogy elkezdtük felfedezni egymás testét. Egyszerű pettingelésnél komolyabb nem történt. A felfedezés során kicsit erőszakos lett a viselkedése, egy bizonyos pont után. Az elején semmi baj sem volt vele. Alapból is tudom, hogy szereti a gyengédséget, romantikát de szereti a durvulást is. Azonban most túlment egy határon. Fogalmam sincs miért, mi váltotta ki ezt belőle de egyszer csak ráfogott a nyakamra és olyan erősen szorította, hogy egy pillanatig levegőt sem kaptam. Elkezdtem köhögni és akkor "felébredt", feleszmélt a férfi is hogy mit tett. Azonban engem olyan sokk hatás ért, hogy még most is felvillan az emléke. Tudom róla, hogy az életében sok feszültséget eltűrt, lehet most adta ki és rajtam csattanhatott de nem tudom biztosra ezt sem. Utána dühös lettem rá. Az agyam kidobta volna, de a szívem az súgta hogy maradjon. Utána 1,5 napig közömbös voltam. Most kezdem azt érezni, hogy a szerelem vibráló pillangós érzése ismét mardos belülről. Megbeszéltük már a történéseket, de képtelen vagyok vele újból pettingelni. Kicsit félek tőle, de ugyan úgy szerelmes vagyok és szeretem mint eddig is.

Persze, mondta már hogy könnyen nem enged el engem, egy életre szeret és ő nem ilyen amit abban a pár másodpercben csinált velem. Mindent megfog tenni, hogy újra rendben legyen a kapcsolat.

Érdekes, mert a szerelem érzésem erős de ugyanakkor kis félelem is bennem bujkál s nem kizárt hogy oda lett az önbecsülésem sem.

Mit kellene tennem?

Megköszönöm azoknak, akik szánnak rám időt és választ adnak kérdésemre. Szép napot kívánok.



2018. aug. 8. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Te szereted a sajat eletedet tonkretenni? Ott van elotted minden jel, hogy "haho orult faszi!", erre te kapcsolatba bonyolodsz vele :"D. Aztan felsz meg idejossz panaszkodni. "ő nem ilyen amit abban a pár másodpercben csinált velem." - persze, o nem ilyen, csak aztan megis ezt csinalja. Erdekes modon egyetlen eroszakos faszi sem volt "olyan".
2018. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne még idejében lelépni ettől a manustól,de te tudod.
2018. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: Ha egyszer valaki ilyen komoly tüskét mélyeszt beléd, annak örökre ott marad a nyoma.

Megpróbálhatod elfeledni, de mindig ott motoszkál majd benned a kisördög, hogy vajon mikor fog ez újra megtörténni.

ÉS ez fog folyton gyötörni csak.

Egyre rosszabb és rosszabb lesz.

Nem vezet jóra.

Jobban teszed, ha lezárod a dolgot és tovább lépsz, szerelem ide vagy oda.

Ki akar rettegésben élni?

2018. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Aztán eljuttok a szexik, ahol ismét erőszakos lesz. Előjön az állat belőle és szépen megerőszakol, persze 1-2 pofon társaságában.

A te életed, neked kell dönteni és később a következményeket viselni.

2018. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
de mit mondott, miért tette?
2018. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet normálisan együtt lenni valakivel úgy,hogy állandóan attól rettegsz szex közben,hogy 'jaj nehogy megint.' Előbb utöbb ez a tudat felőröl.
2018. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

" ő nem ilyen amit abban a pár másodpercben csinált velem. "


De igen, ilyen.

Soha tobbet nem allnek vele szoba.

2018. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem szereted a durva szexet (is) akkor tényleg menekülj. De alapvetően egy kis finomabb nyak szorítás jó tud lenni szex közben. Az mindenképp túlzás volt, amit tett, főleg, ha nem vagy rá vevő.

Én egy utolsó esélyt adnék neki, de nagyon figyelnék a további jelekre, és a következő necces történésnél, ha lenne, menekülnék.

2018. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Osztom a #8-as válaszolót.

Ha neked nem jön be a durvulás, akkor ne kezdj vele kapcsolatot. Előbb utóbb nem bírna magával... Beszéljétek meg.

2018. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tuti lapát lenne a tag. Ilyet az ember nem csinál úgy,hogy nem mérte fel a másik igényeit elöbb és nem kérte a másik beleegyezését. Még talán el lehetne fogadni,ha sürü bocsánatkérések közepette biztosítana,hogy félreértett/csak egy hülye ötlet volt,stb.,de ez a szöveg,hogy jajj,ö nem is ilyen,ordas nagy kamu,amit minden szarra rá fog húzni késöbb,amit veled csinál. Manipulatív szadista.
2018. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!