Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a terhesség miatt egy srác elfordul a barátnőjétől?

Figyelt kérdés

Talán nem ebbe a kategóriába tartozik, de lehet mégis inkább párkpacsolati probléma.

Munkahelyen van egy csaj, aki terhes. Már majdnem a vége fele van, a csaj barátja is ott dolgozik. A barátom mondta, szerinte a srác nem szereti (már) a barátnőjét, és zavarhatja a megváltozott testalkata, arra tippel más lány után fog nézni melóhelyen akár, különösen ha a csaj baba szabadság miatt elmegy. Szerinte ez a pasik egy részére jellemző.

Én kicsit hitetlenkedve fogadtam, most csak ezért? Hol van az egymás iránti tisztelet, szeretet? Vagy az, úgy szeretek valakit, ahogy van? Különösen, mert az, hogy egy nő terhes, abban a pasinak is szerepe van. Ha pedig egy nő teste megváltozik, nem feltétlen a nő hibája, ezt nem lehet tudni. Egy vékony nő is lehet nagydarab a terhesség alatt (láttam már ilyet).

De egyik nap pont elmentem a folyosón a lány mellett, épp beszélgetett valakivel. Véletlen hallottam, ahogy azt meséli, hogy a barátja azt mondogatja neki, hogy Úristen milyen nagydarab vagy, nem kellene ekkora darabnak lenned, kisebbnek kellene lenned. Azért is döbbentett meg, mert a csaj nem olyan nagy. Volt egy másik terhes nő melóhelyen, sokkal nagyobb darab volt (eleve kissé kövérkés volt de a terhesség miatt majdnem kétszer akkora lett). De ezen az amúgy normál-vékony lányon nem sok változás van, nagyobb lett a hasa és a melle, ő még semmi. És eleve, valaki ilyet mondjon egy terhes nőre, pláne a barátnőjére, ez mekkora bunkóság.... Ha így is lenne, ha tényleg akkora darab lenne se mondhatna ilyet.

Kezdem elhinni amit a barátom mondott, szerinte a lányon látszik szereti a barátját, a srácon kevésbé. Amúgy a lány 23 éves, a fiú gondolom hasonló korú lehet. Az, hogy be volt-e tervezve a baba, vagy becsúszott, azt nem tudom, én utóbbira tippelnék.


Szóval tényleg lehetséges, a srác a terhessége miatt hidegült el tőle, vagy amúgy se szerette már és a terhesség eggyel több okot adott rá?



2018. aug. 8. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban ez nem jellemző. Az általad leírt nem az, és ezen még tovább rontott a -valószínűleg nem tervezett- terhesség.
2018. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiú eddig se szerette a lányt, csak kívánta. Ezért most, hogy már nem olyan kívánatos, nem lát benne semmi vonzót.

Ez különösen igaz, ha ő nem akart gyereket, csak besikerült.

2018. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak 2 idióta csinált egy gyereket feleslegesen.
2018. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egy normális férfi tudja mivel jár a terhesség testileg...
2018. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfi imádja a nöt,aki megszüli a gyermekét,normális férfinak a gyereke és a gyereke anyja a legfontosabb az életben. Az ilyennek meg húsdarálóba dugnám a fszát.
2018. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

A gyerek és az anya szervezete kűzd az erőforrásokért. Ha anyuci nincs feltöltve, akkor a gyerek alulmarad a kűzdelemben és vetélés lesz a dologból. Írom ezt azért, mert anyára és gyerekre nézve az a biztonságos, ha anyuci optimálisan vagy maximálisan hidratál a van, a vázizomzata pedig tápanyaggal telítve. Ez edzettségtől függően lehet 2-5 kilogramm. Továbbá a végére a gyerek lesz olyan 3,5 kiló és ott lubickol vagy 4-5 liter magzatvízben, ami kiló an ugyan annyi. Belátható, hogy egy gyerek jár ~9-15 kiló "túlsúllyal", de ez csak ballaszt. A magzatvíz elfolyik, a gyerek kipottyan, az optimális töltöttségből adódó súly pedig 2-3 nap alatt jelentősen befolyásolható,de szoptatás alatt nem érdemes hozzányúlni, jóvanazúgy. Ami ezen felül van, +5/10/15/20 kiló, azt szokták a hapsik az asszonykáik fejére olvasni és igazuk is van. A "neked két ember helyett kell enned" szöveget nem kell egy az egyben igaznak venni, ez csak annyit jelent, hogy "állj le a salátadiétáddal, te hülye pista", nem azt, hogy az 1/2/.../9 hónapos magzatod tápanyagigénye megegyezik egy átlag 70 kilós emberével (az a bizonyos 2000 kcal). Aki ezt szem előtt tartja, az nem akad fent némi "ballaszton" a párján és el sem hízik terhesség alatt vagy megússza minimális egy-két kilóval.

A sztorihoz mondjuk jó lenne azt is tudni, hogy tervezett vagy nem tervezett gyerek, mert utóbbi esetben tök mindegy mit csinál szerencsétlen anya :/

32/f

2018. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hol van az egymás iránti tisztelet, szeretet?"

Ugye nem veszed be, hogy korabban megvolt? Ok csak ugy elvoltak. Jol ereztek magukat. Ifjusag, kaland, romantika, szenvedely. A fiu valoszinuleg kedvelte, jol elvolt vele, de nem szerette igazan, a gyereket meg tuti nem akarta. Pup a hatan az egesz. Amelyik ferfi apa akar lenni az nem mond ilyeneket. Felteszem a lany jobban ragaszkodott a csaladosdihoz. Nehogy most letargiaba ess, hogy minden ferfi ilyen! Gyereket szulni biztos alapokra kell, a kerdesben levo lany meg kevesebbel is beerte, ennyi.

2018. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

A magzatvíz 3-4 DECIliter, nem liter. És nem csak a zabálástól lehet hízni terhesség alatt, valamikor más oka van, pl. vizesedés. Egyébként, lehet fogyózni szoptatás alatt, lehet mozogni is, csak ép ésszel kell csinálni. Nekem azt mondta a doki, hogy kezdő súlyom tizedénél ne szedjek fel többet.

A kérdésre meg azt tudom mondani, hogy én nem hiszem el azt, hogy egy jól működő párkapcsolatban csak úgy meghülyül egy férfi néhány plusz kilótól. Előtte is ilyen lehetett, csak azt gondolta az anyuka, hogy majd a gyerek miatt más lesz. Hát nem, egyék meg amit főztek. Szívesen meghallgatnám a másik felet is amúgy. Ismerek olyan anyukát, aki szülés óta nem sétált le egyszerre 50 métert, de a pizzát önti magába, (persze csak azért, hogy sok teje legyen, amúgy nem is éhes, állítja) közben meg nem érti miért hízott bucira,hogy csak egy példát említsek. Vagy egy régi munkatársamat, aki már a gyerek előtt is csalta a barátnőjét, aki ennek tudatában szült neki, aztán meg fel volt háborodva, hogy utána is csalta. A férfiak és a nők között pont ugyanannyi hülye van, csak más képpen mutatják ki.

2018. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Deci vagy liter, igazából mindegy is. A víz ami terhesség el feljön, az általában lemegy.

32/f

2018. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem általánosítottam és nem gondolom, hogy minden pasi ilyen.

A barátom is azt mondta, a pasik egy része ilyen(nem mind). Ő is kiakadt, mikor elmeséltem amit hallottam.


Pedig az elején úgy tűnt, elég nagy a szerelem. A közösségi oldalakra feltöltött közös képek alapján, és amiket üzengettek (így szeretlek, úgy szeretlek), a srác egyszer azt is írta neki, ''maradj velem örökre''.


Most meg az látszik unja őt, egy éve sincsenek együtt (most Szeptemberben lesz egy éve). Én egy ilyen alaktól biztosan nem szültem volna gyereket, és ilyen rövid idő után.....

2018. aug. 8. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!