Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az, hogy valaki soha nem tud kivenni egy pár nap szabadságot, hogy együtt legyen a családjával?

Figyelt kérdés

Elözmények:

Férjem folyton dolgozik, mert gyüjteni akar, ehhez most kitalálta, hogy magán bizniszbe sueretne kezdeni, és ennek megvalósításához a fix munkája mellett maszekol. Majd hozza az egyik munka a másikat alapon - de nem érti meg, hogy oké ez így van, csak egy fenékkel nem lehet két lovat megülni.

Most éppen ott tartunk, hogy sok az alap munkája, meg elvállalt valami nagyot maszekba is. Mindig azt mondja, hogy nyáron több a munka, de az év többi részében sem vesz ki pihenőt. Karácsonykor is csak azt a plusz 1-2 napot amit feltétlenül muszáj. Közben meg a kislányunk este fél-1 órát van együtt az apjával, hét végén max vasárnap, dehát ezek meg olyan gyorsan eltelnek mintha nem is lennének.Én is mellőzve érzem magam, de a kislányunkat is nagyon sajnálom.


És amin most összevesztünk. Már kb május óta mondom, hogy odahaza nálunk, várnak az én rokonaim minket, találja ki, h mikor tudunk együtt lemenni. Májusban semmit nem szól, junius, július is eltelt és itt van augusztus. Mondtam neki, hogy akkor múlt héten menjünk le, vártam, hogy akkor kérdezi pontosabban, vagy ő mond valamit. De semmi. Jó, akkor múlt hét vége felé mondtam hogy ezen a héten szerdán előre utazunk a kislányommal (hogy neki ne kelljen annyi nap szabit kivenni, majd utánunk jön csütörtökön vagy pénteken legalább, akkor tudunk valami közös programot szervezni) és mert az utazás egy fél napot igénybe vesz , nem látom értelmét gyerekkel 1 nap lent léthez össz 1 napot utazni.

Megint nem szólt semmit, hogy mikortól megyünk, vagy ő hogyan jön utánunk. Megkérdeztem, hogy kivisz e minket kocsival a vasútállomásra, erre teljesen felháborodik, hogy dehát ő dolgozik, nem tud... Mivel korai vonattal megyünk, 1-2 órát kéne csak kikérnie a munkahelyén, amit hozzáteszek máskor is meg tudott tenni, amikor pl. ügyeket intézett. Meg tavaly is ki tudott venni 2 nap szabit (igaz ez egy ajándék üdülés volt, amit a családjától kaptunk és előre kifizették, így hozzátette, hogy mérges volt, hogy ezért muszáj volt szabit kivennie...na idén nem is kaptunk semmilyen nyaralást). Visszatérve, most még ö van felháborodva, hogy hát ö momdta, hogy ilyenkor van a sok munka (de ugye amikor kérdeztem, akkor meg nem mondott semmi konkrétat, pedig ha kerek perec azt mondja hogy semikor nem jön velünk, akkot én sem áltatom magam, és máshogy is szervezkedek az otthoniakkal.

Ja és még hozzám vágja, hogy hát ő felanlotta, hogy levisz minket, meg haza is hoz kocsival de nekem az nem volt jó, pedig akkor 4 napot együtt lettünk volna... na ja, neki az 4 nap, hogy egyul héten szombaton délelött leutazunk, mire odaérünk gyereknek alvásidö, délután 4 körül felkel, és akkor vasárnap ebédig még megint közös idő, utána indul haza, vagy esetleg még 2 orát marad miután felkelt a kislányunk...aztán én a gyerekkel következő hétvégéig várom, hogy ezt a fenomenális együttlétet, ami még egy normális strandoláshoz sem elég, megismételjük juhuuu...leírva amúgy még nevetségesebb.


Egyszerűen nem értem miért nem tud kivenni szabit legalább 1x egy évben, nem várok luxus nyaralást, csak legyünk együtt, 1x-1x kimenni a strandra, együtt, lássa a lányát milyen jól érzi magát. Hajtja a munkát, közben meg lemarad a lánya gyerekkorárol. Sokszor már azon is elgondolkozok, hogy minek is vagyunk együtt, ha úgyis magányosnak, segitség nélkül érzem magam. (A vonathoz is jó lesz 2 magy táskával plusz a gyerekkel a karomon tömegközlekedni, mozgólépcsőn cipekedni, vonatra fel-le.)


2018. aug. 8. 23:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült...
2018. aug. 8. 23:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs férjed,együl álló anya vagy,lehet ő nem akart gyereket te igen ezt te tudod,de ő menekül ebből.. Minimális időt se akar veletek,veled tőlteni. Kezd gondolkodni,mert nincs most se férjed csak papiron..
2018. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem nem tud szabit kivenni, hanem nem akar. Ilyen egyszerű. Hogy miért azt neked kell tudni. Téged valószínűleg már nem különösebben szeret, a kislánnyal nem tud mit kezdeni, így inkább dolgozik, hogy ne kelljen otthon lenni, ahol rinyál az asszony.
2018. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Igen, én is úgy érzem, hogy nem akar veled, veletek lenni. Sok vagy neki. Lehet, hogy az állandó panaszkodás, örömtelenség, feladatok, elvárások, amiket elé állítasz...

Sajnálom.

2018. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg így van hogy egy seggel nem lehet két lovat megülni. Tapasztalat. A sok munka a magánélet rovására megy.

Mondjuk én azért ennyire nem voltam durva, szabadságok alatt mindig a családdal voltam, de egyébként én is sokat dolgoztam. Amíg ő maga fel nem ismeri hogy ez így nem jó, vagy az egészsége rá nem megy, addig nem hiszem hogy változtatni fog.

2018. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom. Teljesen megértelek. Mi hasonló dolgokon mentünk át a volt férjemmel és az akkor 8 hónapos kisfiunkkal. Kiderült, hogy ő is a munkába és egy másik nő karjaiba menekült az otthoni dolgok elől. Azóta már papíron is egyedülálló anya vagyok és így legalább láthatáskor foglalkozik a gyerekével.

Próbálj meg vele leülni beszélgetni a kételyeiről, hátha megmenthető még a házasságotok, mert egyenlőre úgy néz ki, hogy ő nem szeretne miattatok szabit kivenni, inkább pihenne egyedül.

2018. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

sajnálom, de ha nem akarsz válni, be kell rendezkedned az egyedülálló anya életére, még ha papíron nem is vagy az.


egyáltalán van kedved vele lefeküdni?

2018. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én apám is ilyen volt, aztán beleszorult egy fiatal csajszi puncijába, azóta se láttuk. Ennek immáron kb 15 éve. Mai napig nem értem, de nem is akarom már. Engedd el, és keress olyan pasit, aki akar is téged. Annyira nem tudsz ocsmány lenni, hogy ennél csak egy kicsit többet ne kaphass. Gyereket is csak tönkreteszed vele, ha azt mondod neki apa szeret, de közben csont egyértelműen telibe sz.rja őt... Tudom, tapasztalatból. Van aki nem méltó rá, hogy szülő legyen, ez van.
2018. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem. Nekem elég fontos, felelősségteljes munkám van, ahol szinte lehetetlen szabit kivenni. Ha elmegyek 1 napra, akkor húzzák a szájukat, hogy nem tudják megoldani a dolgokat. Ha tehetnék, ki sem vehetnék 1 napot sem.

Mégis közöltem bent, hogy augusztus utolsó 2 hete szabi és a céges telefonom ki lesz kapcsolva, a magán számomat meg nem adom meg. Duzzogva rábólintottak. Szóval nem tudom a párod mit maszekol és mire hajtja ennyire a pénzt, de olyan nincs, hogy legalább 1 napot nem tud kivenni. Olyan van maximum, hogy nem akar.

2018. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válj el, de ne tedd tönkre a gyereket is.


Az apuka szarik rátok.

2018. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!