Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy nem tudunk a parkapcsolatunkrol beszelgetni es a jovot tervezni sem?

Figyelt kérdés
3 eve vagyok kapcsolatban a baratnommel, de az utobbi egy evben mar nem beszelgetunk kettonkrol, az erzeseinkrol, van olyan idoszak mikor 2 hetig nem is keressuk egymast. Allitolag szeret, ahogy en is ot. Tudom, hogy lelkiserult, mert en is az vagyok, viszont, en szeretnek tarsat magam melle, de ugy veszem eszre ez Ot nem erdekli. Sokszor van feltekenysegi rohama, alaptalanul, pedig nekem kene, hogy feltekeny legyek, mar tesz olyan dolgokat, amik elegge hihetetlenek, es bizalomromboloak, ennek ellenere en elhiszem neki, amit mond. Ugy erzem egy maganak valo tipus, es csak akkor kellek neki, mikor hianyzik neki a tarsasag. Sokat valtoztam jo iranyba miota ismerjuk egymast, elso komoly kapcsolatom vele, tervezem a jovonket, de O ra se bagozik. Szerinte nem illunk ossze, de a miertre nem valaszol, amiert ezt gondolja. Tobbszor probaltam mar veget vetni a kapcsolatnak, es megertetni vele, hogy nalam nincs no es ferfi baratsag, ennek ellenere mindig megkeres, es ugy viselkedik, mint aki szeret, de ez a "szuneteink" utan 1-2 nap, majd ujra elhanygolva erzem reszerol a kapcsolatunkat. Egyszeruen keptelen vagyok elengedni Ot, pedig nem vagyok boldog a kapcsolatombam. Baratnom 36 eves en 28.

#veszekedés #szakítás #boldogtalanság #féltékenység #nem tudunk beszélni #nincs jövőkép
2018. aug. 9. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

"van olyan idoszak mikor 2 hetig nem is keressuk egymast."

Ez neked kapcsolat? Amúgy miért nem éltek együtt? Együtt vagytok már 3 éve. Ráadásul ő már bőven 30 felett van. Ez max tini kapcsolat.

2018. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyre erosebb a gondolat bennem, hogy nem csak ketten vagyunk ebben a kapcsolatban, ami megemeszt, mert nem tudom, hogy igazabol mit is gondoljak rola.
2018. aug. 9. 15:13
 3/13 A kérdező kommentje:
En szeretnek vele osszekoltozni egy kozos helyen, es sokat dolgozom rajta, hogy sikeruljon ez, legyen kozos vallalkozasunk es jobb eletunk, de errol beszelni nem lehet vele.
2018. aug. 9. 15:14
 4/13 A kérdező kommentje:

"van olyan idoszak mikor 2 hetig nem is keressuk egymast."


Kozli, hogy baratkent tekint ram, amire valaszolom, hogy nalam nem mukodik, majd ismet megkeres, azt mondja, en szarok ra, pedig nem igy van, mert ma is kerestem, es leirtam neki a problemaimat a kapcsolatunkkal, de ismetelten a levegobe beszelek...

2018. aug. 9. 15:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha tenyleg ennyire rossz vagyok, mint, ahogy O beallit, akkor miert nem kozli, hogy felejtsuk el egymast. Targynak erzem magam, akit neha elohuznak.
2018. aug. 9. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Szakits vele szemelyesen es tiltsd le. Ennyi. Rossz lesz. Idovel viszont szabad leszel és boldog
2018. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Akkor szakíts te. Szinte biztos, hogy jobban fogsz járni, ha lesz lehetőséged olyat találni, aki normális embernek, egyenlő félnek kijáró tisztelettel tekint rád, nem pedig játékszerként.
2018. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szamomra a legjobb megoldas, ha egyedul valositom meg a terveimet, es jo messze elmegyek, ahol, nem tud megkeresni. Mert az idegrendszerem osszeomlott, es keptelen vagyok jo dontest hozni. A kornyezetvaltozas jot fog tenni, es erosebbe tesz, idovel ismet tisztan fogok latni, ezt gondolom. Onzonek kell lennem ahhoz, hogy vissza szerezzem a realis gondolataimat es ujra normalis eletet eljek.
2018. aug. 9. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs barátnőd. Akit te annak tartasz, az másképp látja a dolgot. Szerinte nem vagytok egy pár. 3 éve egy kitalált kapcsolattal hülyíted saját magad és mész az ő idegeire. Hagyd abba.
2018. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom azt, hogy itt kell panaszkodjak, de mar sok mindenkivel beszeltem errol, es szeretnek ismeretlenul ismeretlenekkel beszelni a problemakrol, es tapasztalatcseret is, erot venni magamon, es eltemetni ezt a kapcsolatot jo melyre, es ne emlekezni ra, hogy mennyire megalazottnak erzem magam. Koszonom mindenki hozzaszolasat.
2018. aug. 9. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!