Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen virágot vegyek barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vegyek barátnőmnek? Nincs semmilyen alkalom, egyszerűen csak őszi szünet volt, és nem láttam csomó ideje. Vörös rózsára gondoltam egyébként, azt hogy illik adni? Egy-két szálat, vagy egy egész csokorral?

Figyelt kérdés
Rózsát nem láttam még csokorban, azért kérdezem.
2008. nov. 2. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szál vörös rózsa az gyönyörű ajándék!

Hja, és fontos: a csokrok mindig páratlan számú virágból állnak, szóval a kettő semmiképp;)

De egy szép szál tökéletesen jó.

(Bárcsak az én pasimnak jutott volna ez eszébe:$)

2008. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

és nehogy celofánban add át :) mert az elég égő

de az egy szál egyszerű vörös rózsa tökéletes, romantikus és szerelmes ajándék :)

2008. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs a barátnődnek valami kedvenc virága?
2008. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Rozsat nem lattal meg csokorban? Akkor ideje hogy bemenjel egy igenyes viraguzletbe, aztan korbe nezz!

Szep dolgok vannak, szerintem egy szal voros rozsa az olyan megszokott. A boltban majd mutatnak neked valami jot!

2008. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

szia!

ha még nem adtál a barátnődnek rózsát, akkor neki biztos nem megszokott...:) amúgy is a gesztus az, aminek elsősorban örülni fog, de persze a szép vörösrózsa látványa, meg hogy kiszáríthatja és felakaszthatja a szobájában, az is nagyon jó:)

2008. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyin szép az 1 szál vörösrózsa is :)
2008. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na akkor köszönöm mindenkinek, elég egyértelmű, hogy mi lesz:)
2008. nov. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!