Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szakít velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mostanában elég furcsán érzem magam, de csak akkor, amikor itthon vagyok egyedül, amikor társaságban vagyok, vagy munkában, emberek között, akkor úgy tűnik minden rendben van. A barátnőmet nem szeretem szerelemmel, és az utóbbi hónapokban nem is tudok még minimális érzéseket sem adni neki. Átmenetileg megszűnt az intimitás is. Nem értem, hogy miért tervez velem továbbra is, nem értem, hogy miért nem szakít. Egyik állapot sem jó, se az, ha szakítana, se az, hogy itt vagyok vele. Nem értem magam, csalódott, kiábrándult, demotivált, fásult, dacos vagyok. Egyik napról a másikra élem az életem, nincs benne semmi jó. Nem tudom mit kellene tennem, hogy ez az egész megváltozzon.



Alázzatok nyugodtan, megérdemlem! :(



2018. aug. 10. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Talán kapcsolatfüggő
2018. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnőmet nem szeretem szerelemmel, és az utóbbi hónapokban nem is tudok még minimális érzéseket sem adni neki. Átmenetileg megszűnt az intimitás is"


Már bocs, de miért is nem te szakítasz vele, ha ilyen gondolatok járnak a fejedben?

2018. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hiszti és játszma helyett szakíthatnál te, vagy minimum elmondhatnad neki hogy bajod van. Hisztis pocs
2018. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Állj fel és mondd, hogy ez így nem mehet tovabb. Igenis legyen minden nap legalabb egy olyan dolog, amit élvezel, amiért érdemes élni. Amit szeretsz csinálni. Ez leheg barmi, ami örömöt okozz. Állj talpra szépen.
2018. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még szerelmes és naivan azt hiszi, hogy lesz ez jobb is. Vagyis szakíts te, ha nem akarsz esetleg ÉVEKIG arra várni, hogy már eléggé megutàl ahoz, hogy kidobjon...
2018. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem szakítasz vele?
2018. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy véletlenül depressziós?
2018. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
​Nem tudom, hogy kapcsolatfüggő​-e a barátnőm. Én vagyok az első neki, akivel együtt él, ráadásul huzamosabb ideje. Úgy tudom, hogy mást még nem is mutatott be a családjának. Ettől függetlenü​l túl van már a 40-en, én is. ​Azért nem én szakítok vele, mert nekem így kényelmes, és talán tartok attól, hogy nem lesz utána barátnőm. Bár, jelenleg semmilyen nőt nem tudok magamnak elképzelni. Lehet, asszexuális leszek. :) Nem hisztizem és nem játszmázom. ​Biztos, hogy ez depresszió​, mégha nem is a legsúlyosabb. Ha az lenne, akkor társaságban is szarul lennék, de ott sodornak magukkal a történések.​
2018. aug. 10. 15:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy miért nem szakít veled? Talán azért, mert ő viszont szeret téged, és nem az a fajta, mint manapság, hogy minden utolsó f*s**ág miatt kidobálja a másikat, hanem csak azt gondolja hullámvölgyben vagy, és kitart melletted........
2018. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem szereted, csak szerenécstlenkedtek de TE is olyan kapcsolatfüggő majom vagy, hogy szakítani már nem megy... Sznalmasak vagytok.
2018. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!