Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik helyzet “jobb” a kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik helyzet “jobb” a kettő közül szerinted? Te melyik helyzetben lennél szívesebben ha muszáj lenne választani?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a kettő közül választanod kell.


1.

Te vagy az, akinek van egy párja. Mindenki tudja, hogy ti együtt vagytok, közössegi oldalon is szerepel. De te nem tudod azt, hogy ő megcsal téged, max picikét sejted de nem tudod, viszont igazából boldog vagy a pároddal.


2.

Vagy te vagy az, akivel a fent említett embert csalják. Nem hagyja el miattad a párját ☝🏽viszont veled csalja meg állandóan. Neked nincs párod, vagy te is megcsalod őt.



Szerintem az első abban a szempontból jobb, ha valóban nem tudsz róla. Még akármikor kiderülhet és akkor szakíthatsz a pároddal.

Nekem a második olyan érzést kelt, hogy nem tartod magad annál többre mint hogy egy pótlék legyél valakinek. Ezt jobban kihasználásnak érzem mert önszántadból becsülöd le ennyire magad.


Mit gondoltok?



2018. aug. 10. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Inkább a 2. Mert abban én döntök, hogy belemegyek-e a szeretői státuszba, megelégszem-e ennyivel. Nem ver át senki, pontosan tudnám, hogy csak szerető vagyok.

Első esetben viszont nem èn lennék döntési helyzetben, és átvernének rendesen.

2018. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

2. Én mentem ebbe bele, nekem van választásom. Főleg akkor még jobb a helyzet, ha nem is akarom, h elhagyja a párját, hanem elég az ami van.

Szerencsére ez fikció. Soha nem voltam még szerető, és ha jól tudom, tán megcsalt sem, bár ez utóbbit sajnos senki sem tudhatja 100%-ra.

2018. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

2.

Az elsővel az a baj, hogy hazugságban élsz. A második is megalázó helyzet, de abban legalább dönthetsz, míg az első a tudtodon kívül történik. Nincs irányításod fölötte.

2018. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Én is a másodikat választanám inkább.

A másotokról tudok ,szerelem nélküli szexuális kapcsolat ami nekem nem fáj,hisz tudok róla hogy van más. Szabad vagyok.

Nem vagyok becsapva és ugyanazt megkapom így is mint az 1.

2018. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
En is a 2-at valasztanam.
2018. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

az 1. egy balek.

fúj nem lennék balek.

a 2. meg nem pótlék,hanem csak dugni akar,a női is vele és összehozzák.

miért kellene otthagynia a párját?ezt sem értem.

kellene a fenének.

pont ez a jó benne,hogy kapható,de nem kell vinni sehova se,nem kell írogatni neki stb.

2018. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
2-es. Ha mellette nekem is van kapcsolatom, ergo eletem, ugy talan meginkabb
2018. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első esetben kizártnak tartom, hogy bárki boldog legyen egy olyan kapcsolatban, ahol folyamatos és rendszeres megcsalás van valamelyik részről. Tehát biztos nem érezném magam boldognak, úgyhogy amilyen hamar csak lehet, rövidre zárnám a kapcsolatot.


A második lehetőség sem jobb, legalábbis ha érzel valamit az iránt, aki altalában csak ígérget. Ezt is hamar rövidre zárnám.


De nagyon a körülményektől függ, amiről nem írtál. Az első esetben pl. lehet, hogy egy fél életet ráépítettél a másikra, úgyhogy azért lehet nehezebb, mint a második, ahol gyakorlatilag semmit sem kell feladnod, hogy elsétálhass.

De a második eset is lehet nehezebb az elsőnél. Ha intenzív érzelmek (szerelem) köt a másikhoz, fájdalmasabb lelépni, mint egy elhidegült kapcsolatból.

2018. aug. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-est választanám én is.


Az 1-es az képmutatás, színészkedés, és a társam hülyére vesz. kösz nem.

2018. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. helyzetet választanám.
2021. dec. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!