Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányba vagyok szerelmes, aki kapcsolatban van, a probléma, hogy neki se vagyok közömbös. Leírom, hogy miről van szó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy szállodában dolgozok, ott ismerkedtünk meg, úgy, hogy ő a párjával jött nyaralni. Több éve együtt vannak, látszólag nem is volt nagy boldogság, szerelem, azon kívül,hogy kézen fogva jártak. A lánnyal és a párjával is jóban lettem, többször beszélgettünk, a párja nem bánta, ha kettesben maradtam sem a lánnyal, mert ő épp félrevonult a többiekkel, akikkel érkeztek. Kicsit sem tűnt féltékenynek. Nem értem, az ő kapcsolatukat, rákérdezni nem merek. Elkezdtünk vonzódni egymáshoz, de nem történt köztünk semmi. Azóta sem, annak ellenére, hogy naponta beszélgetünk. Több mint 1 hónapja. Egyre inkább bele szeretek és látni akarom. Tudom, hogy ő is ilyesmit érez, annak ellenére, hogy együtt él a párjával. Hihetetlen, hogy együtt élnek, együtt alszanak, ennek ellenére éjszakánként velem beszélget. Igaz a párja a legtöbb esetben éjszaka dolgozik. Nem értem az egészet. Miért nem hagyja ott? Lehet ebből még valami? Hagyjam az egészet? Már teljesen belehabarodtam. 26/F ( Ő idősebb mint én, 28 éves ) Köszi a válaszokat
2018. aug. 11. 22:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ő ráadásul benne van a beszélgetések során abban, amikor jelzem neki, hogy egyre inkább megkedvelem, tudja, mennyire tetszik nekem, és soha nem utasít el, hogy párja van, álljak le. Viszont nem is meri nyíltan lereagálni, ha célozgatok, inkább sokszor eltereli. Mit akar?? Miért nem lép??
2018. aug. 11. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
1 hónapja nyaralnak? Wut??? Figyi, szerintem felejtős. Lehet egoista vagyok, de bennem élből megölné az a tudat, tény a vágyat, ha belegondolnék, hogy mással hál, mással élvezkedik...
2018. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy könnyű helyzetben. Valószínűleg a lány belekényelmesedett ebbe a kapcsolatba, nem akar kilépni belőle, közben viszont jólesik neki, hogy tudja, tetszik neked, viszonozza is ezeket az érzelmeket, de a lelkiismerete miatt nem megy ennél tovább, alighanem azzal áltatja magát, hogy nincs ebben semmi, hiszen csak beszélgettek. Azt hiszem, ugyanúgy őrlődhet ebben a mókuskerékben, ahogyan te. Ha jót akarsz magadnak, nyíltan, őszintén mondd el, mit érzel, és kérdezz rá, ő hogy érez irántad, mik a tervei, inkább most tisztázódjon a helyzet, mint hogy később még ennél is jobban fájjon.
2018. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert szereti a párját és csak tetszik neki a szituáció, hogy másnak is bejön... esetleg attól még, hogy ő is vonzódik hozzád az nem azt jelenti, hogy ő is szeret, vagy hogy elfogja dobni a párját akivel évek óta jól megvan, együtt élnek, szeretik egymást, csak azért mert egy idegennel esténként jól elbeszélget, és kicsit növeled az egóját... Főleg nem egy hónap alatt..
2018. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1 hetet nyaraltak itt, de azóta több mint 1 hónapja tartjuk a kapcsolatot nap mint nap. Így értettem.

Köszi a válaszokat, eddig csak célozgattam, nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni őt, illetve attól is félek, ha konkrét leszek, megijed és inkább visszakozik és elveszítem örökre. Biztos jól esik neki, hogy tetszik nekem, de ez attól már több. Nagyon szép lány, rengetegen vannak körülötte, tehát nem hinném, hogy csak azért beszél velem , mert növelem az egóját. Ő saját maga elmondta, hogy nem beszélget így senkivel és nem is érdeklődik senki iránt, de engem nagyon kedvel. Kedvel, mást nem merne írni, pedig ez több a részéről, tudjuk mindketten.

2018. aug. 11. 22:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem akar k.vának tűnni se, biztos vagyok benne, h nem az, elmondta, h ilyen soha nem volt még vele. És gondolom emiatt sem mer lépni. Ti mit gondoltok? Ez már az? Az én szememben semmiképp, tisztelem és szeretem
2018. aug. 11. 22:41
 7/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Te olyan nőbe vagy szerelmes, akit naponta kúrogat a párja? :D Hát haver, no offense, de neked is gratulálok!
2018. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem gondolnám h k.rogatja ". Alig vannak együtt, srác mindig melózik v épp kitudja. Gondolom, ha velem beszélget, nem igazán köti le a párja.Főleg,h nincsenek együtt sokat. Valószínű nem jó a kapcsolatuk
2018. aug. 11. 22:48
 9/15 A kérdező kommentje:
szóval ez a része a dolognak nem igazán érdekel, mert nem is reális
2018. aug. 11. 22:49
 10/15 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy nekem is akadnak nők szexre, ha kell, ettől függetlenül érzelmileg egyik se tudna érdekelni. Nem találok benne kivetnivalót. Ő is kérdezte már, h miért nincs kapcsolatom, igaz, akkor még nem éreztem,amit most iránta. Akkor azt mondtam neki, h elvagyok így, alkalmanként akad. Nem adta jelét, h ez zavarná, biztos, h tudja, h engem se kell félteni..
2018. aug. 11. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!