Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok egy nagyon hullámzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy nagyon hullámzó kapcsolatban a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, párommal 9 és fél éve vagyunk együtt, van egy másfél éves gyerekünk.

A kapcsolatunk soha nem volt felhőtlen, de az utóbbi időben többet veszekszünk mint amennyit nem. Már nagyon elegem van belőle, viszont az biztos hogy nem tudnánk békésen elválni, ő minden hétvégén elhozná a gyereket amit én nem szeretnék és a vagyonelosztásban sem értünk egyet. Tudom hogy ilyen kapcsolatba nem kellett volna gyereket szülni, de mielőtt terhes lettem nagyon jó volt a kapcsolatunk egy ideig, azt hittem ez így is marad. A gyerek nagyon szereti az apját, nem tudom mit tegyek.



2018. aug. 12. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Amit vetettél, azt aratod, most már nincs kihátrálás.


Szépen felnevelitek a gyereket.


Szerinted az uradnak belőled nincs elege? Egy kapcsolatba nem a másik emberre mutogat egy felnmőtt ember, hanem előszőr önmagába néz, és a hibáit javítja. Majd utána vár el bármit a másik embertől.

2018. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
*felnőtt
2018. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

#1-es: "uradnak"


Ez nem a 19. század, hé!

2018. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
3 Minden egyes alkalommal, amikor okkal, ok nélkül minuszolsz, kapsz te is. Nekem oly mindegy, de neked nem az:D
2018. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az én “uram” egy nagyon önfejű zsarnok uralkodó. En belátom az én hibáimat van van nekem is elég, de ő nem képes belátni se az övéit. Hogyan tudjuk szépen felnevelni a gyereket ha folyton veszekszünk? És úgy ordítozik a gyerek előtt mint aki el elment az esze?
2018. aug. 12. 19:43
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem maradnék. Három ember érdeke, hogy békében és nyugalomban élhessen és ebben a kapcsolatban ez nem valósítható meg. Egyszerűen elképzelhetetlen lenne, hogy a gyerekem ezt lássa párkapcsolati és családi mintának és ez legyen az útravalója az önálló életéhez.
2018. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem maradnék.Jelentsd be hogy elválsz,a gyerek érdekében normálisan oldjátok meg,de előtte gondolj át mindent hova költözöl,vagyon elosztás,stb.A bíróság majd meghatározza mikor viheti el a gyereket.
2018. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a gyereknek, ha az állandóan veszeksző szüleit látja. Én kikértem egy szakember véleményét, aki azt mondta, hogy a gyereket ez hosszabb távon jobban tönkre teszi, mintha a szülők elválnának. Nehéz dolog ez, én is átmentem rajta. Mi még próbáljuk megmenteni a kapcsolatot, dolgozunk rajta, de aggódom, hogy mi lesz később.. Abba mondjuk én se mennék bele, hogy egy hétvégére elvigye a gyereket, majd ha nagyobb lesz.


A párod tudja, hogy nem jó így ez a kapcsolat? Beszéltetek róla?

2018. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudunk beszélgetni. Teljesen befelé fordul, nem tud normálisan beszélgetni, egyből ideges lesz, sokszor ha összeveszünk valamin akkor képes 1 hétig is duzzogni, olyan is volt hogy nem is köszönt nekem, annyira haragudott, annyira gyerekes. De ő nem is igazán akar javítani a kapcsolaton.
2018. aug. 12. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Jó, most akkor mi a kérdés?
2018. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!