Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telik elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik elfelejteni valakit, akit nagyon szeretek? Elmúlik valaha az igazi szerelem a nagy Ő iránt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet. Nekem csak 1 új kapcsolatban sikerült felejtenem, hosszú-hosszú hónapok után.Szerintem ha találsz egy szimpibb párt, felejthető a nagy ő is.
2008. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs konkrét válasz. Ezt mindnki magának érzi. Lehet hogy ha lesz másik kapcsolatod, másik szerelmed akokr már nem fogod ugy gondolni hogy az előző volt az igazi. De szerintem az igazit soha nem lehet!
2008. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Amennyiben tényleg a nagy Ő-ről beszélünk, abban az esetben sajnos teljesen soha nem múlnak el az érzelmek. Egyénfüggő, hogy ki mikor akad rá erre a személyre, én sajnos nagyon korán találkoztam vele, bármikor képes lennék szerelmes lenni megint, így éppen ezért messziről elkerülöm, mert nem működne, csak a bonyodalom lenne megint.

Amúgy ha szerelmes az ember, akkor szerintem minden esetben nehezen felejt, függetlenül a "nagyőfaktortól". Viszont nem árt emlékezni: senki sem pótolhatatlan, mindig van másik.

2008. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy uj kapcsolatban sem fogod elfelejteni, legfeljebb időlegesen. Amig szerelmes vagy, de ha már csak a szeretet marad a következő párjaid iránt is a nagy Ő akkor mindig visszatér és megint csak rátudsz gondolni...mi lett volna, ha?
2008. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagy őm 20-23 éves koromig, szakítás után úgy egy évig szarul voltam, és nagyjából 3 évbe tellett, mire el tudtam engedni az érzelmet. Viszont nagyon sokat tanultam közben magamról és a kapcsolatokról! Pótolhatatlan tapasztalat, örülök neki! Azt a srácot soha nem fogom elfelejteni, de már kínoz vagy fáj az emléke, a helyükre tudtam tenni a dolgokat.

Bónusz: 2 éve van egy sokkal-sokkal nagyobb nagy Őm. És az előző tapasztalat is kellett, hogy felismerjem!

2008. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Srapnel ***** válasza:
90%

Az én világnézetem alapján nincs igazi.

Felejteni meg nem kell.

Sajnos a "NAGY Ő" mániás divatjában pont azt az embert és a vele való élményeket felejtik el beszámítani az emberek, akivel végül leélik életük nagy részét. Évtizedek távlatából (mondjuk 20-30 év múlva) a hajdani ún. igazik a vadidegenekkel egyenértékűek lesznek, akikhez már nem sok közünk van. Persze lehet ragaszkodni a tinédzser korban volt dicső és színes múlt önismerethiányos indíttatású "igazi" érzéseihez, de ez illúzió.

2008. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, tini koromban nekem is volt egy "nagy Ő-m", mármint akit annak hittem, de már nem vagyok tini és sok tapasztalat van a hátam mögött, mégis ez az egyetlen ember aki iránt olyan erős érzelmeket táplálok, mint még soha senki iránt.
2008. nov. 3. 13:08
 8/15 Srapnel ***** válasza:
100%

A lényegi része akkor is áll annak, amit írtam.

Az ember jó esetben elfelejti. Az "igazi" definícióján múlik az egész. Ha az az igazihoz kölcsönösség kell, akkor akiről te írsz, nem az igazi. Most már csak azt kellene elemezgetned magadban, hogy mennyire lehet igazi valaki úgy, hogy számára te nem vagy az. Elvégre minden kapcsolatnak kölcsönösnek kell lennie.

2008. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az én tapasztalatommal tudok élni. Sajnos mi a Nagy Ő-vel szétmentünk de a mai napig nem tudtuk egymást elfelejteni, azonban megpróbálok új életet kezdeni nélküle, bármennyire is fáj.
2008. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
AZ én nagy Ő m-el ma szakítottunk. Nemtudom hogy elfogom e tudni valaha felejteni, nem gondoltam volna hogy ennek a kapcsolatnak egyszer vége lesz, de sajnos vége. Talán elfelejteni nemis tudom,de az érzelmek sok idő múlva biztos kihűlnek...Én azért reménykedek még hogy visszatér hozzám...
2008. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!