Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért agyalják túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért agyalják túl a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Miért jó a kombinálás, az állandó agyalás. Minden kimondott szó átkombinálása. Én ezt tapasztaltam. Bármit mondok, teszek, agyalnak rajta, kombinálnak, minden lehetséges verziót leforgatnak a fejükben. Utána jön a számonkérés mit miért, hogy gondoltam. A legártatlanabb mondat is csattant már rajtam. Vagy akár egy fárasztó nap után nincs sok kedvem semmihez akkor tuti vele van bajom, pedig csak fáradt vagyok.

Ez miért jó?

Tisztelet a kivételnek.



2018. aug. 14. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert aki ne tudatosan figyel ezekre, az általában így működik
2018. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem az expasijaim csinálták ugyanezt.

Nem nő vagy férfi dolog, egyszerűen sok a beteg ember, aki imád konfliktust generálni, ennyi.

2018. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben a pasas érzelmileg elérhetetlen. A nők meg próbalják kitalálni, mi a fenét gondolhat, érezhet, mert nincs meg önmagában, extra megerősítés nélkül az érzelmi biztonságuk.

Ezzel most nem hibáztatok senkit, így vannak kondicionálva a legtöbben.

2018. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
En parom is naprol napra konfliktust keres, csinal a semmibol is
2018. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem a kimondott szavakkal van a bajuk konkrétan, hanem alapból valami nincs rendben a kapcsolatban, úgy érzik, ezért piszkálnak?

Szerintem van olyan, hogy valaki közvetlen módon nem tudja ki mondani, ha valami baja van, ezért köteledik. Mintha azokra az apró hibákra vetítené ki.


Pl. érthető, ha egy fáradt nap után nincs kedved, de ha gyakran előfordul, hogy nincs kedved, akkor már van oka aggodalomra.


Ezektől a kis apró hibáktól függetlenül amúgy teljesen rendben van a kapcsolatotok?

2018. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert te észre sem veszed lehet miket beszélsz meg milyen hangsúllyal!


Férjem is sokszor mondott olyan dolgokat amik másnap tudatosultak bennem, s igen átgondoltam a vitát mi hogy volt, előzményt... Miért? Mert a nők, illetve magamra nézve én így dolgozom fel a történteket. Sokszor úgy fejezte ki magát, hogy rosszul jött ki belőle. Ha nem úgy gondolta, akkor is úgy jött ki és persze, hogy el kezd olyankor gondolkodni az ember rajta.


Tudod, általában van olyan előzmény, ami miatt ennyire elkezdünk nők agyalni, hogy minden szóban rémeket látunk! Kicsit nézz magadba te is szerintem. Lehet benned is van egy kis hiba.

2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. Egyszerűen nekem teljes máshogy jönnek át a párom dolgai vagy megnyílvánulásai. Utána meg megkapom, hogy kombinálok..
2018. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen hihetetlen, hogy amit a pasik mondanak az úgy is van, és nincs mögöttes tartalom. Állítólag tényleg képesek arra is, hogy nem gondolnak épp semmire. Na ilyen a nőknél nincs. A nők igénylik a drámát, a szappanoperába illő jeleneteket, ahol két pofon után vadul szeretkeznek az esőben, de a taft még mindig tart.
2018. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Hozzátenném, hogy nekem MINDEN férfi ismerősömnek mániája a "semmi bajom" ismételgetése, és mellé a LÁTVÁNYOS duzzogás, majd x idő után kiakadás :D

2018. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!