Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántják a magamfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a magamfajta férfiakat azért, mert tökéletes az életünk nők nélkül?

Figyelt kérdés
Ez tudatos döntés, egy nő csak bajt hoz a férfira. Sokkal tisztábban látom az életben a dolgokat, nyugodtabb minden körülöttem, hogy a saját utamat járom és nem foglalkozom a bugyuta nőkkel.
2018. aug. 14. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Anyu nem adott elég zsebpénzt? ❤
2018. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

Így van igazad van. Azért bántják mert azok az emberek nem tudjak elfogadni hogy van élet a kapcsolaton ,házasságon, gyereken túl is

Nem minden embernek fontosak ezek

Én is úgy vettem észre sokkal jobb egyedül mint kapcsolatban.

Nem kell a másik baját nyűgjet a nyakamba venni stb stb nem kell más érdekeit néznem

Habár én nő vagyok de akkor is igazad van

Ugyan így gondolom ezt a férfiakról

N24

2018. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
A baj az hogy kevés a megbízható nő,olyan aki a rosszban is kitart egy férfi mellett. Sok nőnek csak addig vagy jó ameddig meveszed neki az új táskát vagy ameddig tudod járatni a fodrászhoz vagy műkörmöshöz. Ne törődj másokkal,járd a saját utad és kerüld az irigy és rosszindulatú embereket.
2018. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
#megveszed#
2018. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok róla, hogy bárki bántaná a tudatosan egyedül élő férfiakat. Téged ki bántott?
2018. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%

#3#4 azért ez nem feltétlenül igaz

Én pl utalom a nő táskákat egy db ilyen táskám sincs magamnak sem vennem meg nem hogy mással vezessek ilyen sz@rkat

Fodrászhoz is nagyon ritkán járok mert sajnalom kidobni rá azt a sok pénzt

Más pénzét meg végképp sajnalnam arra pazarolni

2018. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Azért bántják a magadfajta embereket, mert provokálsz, és olyanra erőlteted a véleményed, aki nem kíváncsi rá. Szívesen:)
2018. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A kedves embereknek köszönöm szépen a kommentjüket. Utolsó, 78%, senki sem provokál, csak élem az életemet. Mi fáj neked ebben?
2018. aug. 14. 23:02
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Ki bántott? Szüleid, barátaid, rokonaid? Mert másokat nem hinném, hogy annyira érdekelne, hogy mit csinálsz, mi van veled. Ők pedig lehet, hogy csak úgy gondolják, hogy azzal tesznek neked jót, ha arra ösztönöznek, hogy legyen valakid. Akik nincsenek semmilyen kapcsolatban veled, azokat nem érinti semmilyen szinten az életed alakulása, tehát nem is zavarja őket, hogy mit szeretnél, vagy éppen nem szeretnél megvalósítani.
2018. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, tudnál egy konkrét példát írni arra, hogy mikor, hogyan és ki bántott pl. legutóbb emiatt?
2018. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!