Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ilyen a párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ilyen a párom, ha felébresztem?

Figyelt kérdés

Éber állapotában egy kifejezetten türelmes ember, aki mindig több év után is megadja a tiszteletet.

Tudom, hogy az "alvó oroszlánt" ne keltegessük, de néhány szitu megkívánja. Amikor felébresztem egy iszonyatos flegma ember van velem szemben. Lekezelő, flegma, és visszaküld anyukámba. Első alkalommal iszonyatosan megsértődtem, mikor elkezdett szapulni, és csúnya dolgokat mondott. Neki fogalma sem volt róla, hogy ilyeneket mondott. Második alkalommal mikor fel kellett ébresztenem felvettem videóra. Mikor magához tért teljesen megmutattam neki. Elszégyellte magát nagyon, és nem győzött bocsánatot kérni. Ilyenkor mintha teljesen más világban lenne. Hülyeséget lehetetlen dolgokat mond. Pl. "ne a lábamba keresd a tusfürdőt" . Semmi köze nincs semmihez. Utána kezd mindig flegmaságokat mondani, de tényleg nagyon csúnyákat. Évek alatt megszoktam, és igyekszem nem felkelteni csak, ha tényleg muszáj. Reggelente mindig hagy egy kis üzenetet mielőtt elmegy dolgozni, hogy reméli nem mondott semmi csúnyát, és hogy szeret stb. (Én később megyek dolgozni)

Mitől lehet ez nála? Ha valóban bunkó ember lenne, akkor ébren is ilyen lenne, de őszintén megmondom a legcsúnyább veszekedésünk alkalmával sem mondd még csak hasonlókat sem.


2018. aug. 14. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám is mondta már, hogy jó rondán beszéltem vele amikor próbált ébreszteni. Arra se emlékeztem, hogy keltegetett volna.

Szerintem annyi a megoldás, hogy mindig, ha szükséges húzzon magának ébresztőt és ne neked kelljen.

2018. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon morcos vagyok, ha rosszkor ébredek. Beszólok mindenkinek. Kb addig amíg teljesen fel nem ébredek, nem normalizálódik a vérnyomásom. Amikor beszólok védeni akarom magam, nem akarom, hogy felkeltsenek, zavarjanak. Nagyon mérgesek érzem magam. Egyszer pl szobafogságot adtam a gyereknek mert felébresztett. Amikor magamhoz tértem visszavontam. Jó tudni, hogy mem csak en vagyok ilyen defektes. Amúgy én sem vagyok büszke magamra utólag, bár en nem beszélek magyon csúnyán, csak nagyon mérgesen.
2018. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, és én nő vagyok.(2.)
2018. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Néha én is szemét vagyok, ha felkeltenek. Főleg ha mélyen alszom.
2018. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen szobatársam egyszer. Ő előre szólt, hogy ne haragudjunk meg, ha reggel felébresztjük, és elküld minket anyánkba. Azt mondta, mindig ez van, és nem tudatos. Szerencsére nem tapasztaltam meg, mindig felkelt magától, nem kellett ébreszteni.
2018. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez valami agyi defekt lehet, talán neve is van, nem tudom. Vannak ilyen emberek, hogy ha felkeltik, akkor az első pár percben még nincs teljesen ébren, nem tudja, hogy hol van, mit csinál. Idő kell, hogy teljesen felébredjen, és átvegye az uralmat a saját teste (és szàja) fölött.
2018. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Nézz utána a "flegma" szo jelentésének!
2018. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányom ugyanilyen. Ez van. Ez pszichológia-biológia.
2018. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vagyok morcos, ha ok nélkül keltenek fel. Pl ne aludjak el, mer ő (párom) még nem álmos, ezért kelteget este 11 kor. Mondjuk erről leszokott már, de ilyenekért tudok harapni.
2018. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A húgom egyszer mondta, hogy keltsem fel Emmy díjátadóra. Felkeltem. Felül, rámnéz. "Kezdődik az Emmy, gyere." Teljesen éberen: "Ja tényleg. Mindjárt megyek. XY-t látnom kell, ha nyer."


Bementem a nappaliba, nem jött utánam. Reggel mondtam neki, semmire nem emlékezett.

2018. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!