Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul ez?

Figyelt kérdés
Összekaptunk a barátnőmmel egy apróságon, ami végül eldurvult. A vita tárgya egy hétvégi túlóra volt, majd el kezdett sértegetni, aztán én inkább kimentem a szobából, hogy lehiggadjak, majd utánam jött, és azt mondta: "megbántam, hogy egy ilyen ronda fickóval összejöttem, mint amilyen te vagy..." Tehát nem tart jóképűnek...
2018. aug. 15. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Jogosan, aki ilyet mond az nem szeret. Sanszos sosem szeretett.
2018. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan, de ki kell dobni az ilyen nőt.
2018. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a "megbántam, hogy összejöttem veled" rosszabbul esne, mint az, hogy nem tart jóképűnek. Vagy téged inkább ez utóbbi sokkolt le? :D
2018. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem csak a külsőre vonatkozhat a "ronda" kifejezés. Hordozhat olyan jelentéstartalmat is, hogy gonosz, bunkó, érzéketlen.
2018. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A megbántam, hogy összejöttem veled mondatot mondhatta hirtelen felindulásból/haragból még akkor is ha szeret. Viszont akit helyesnek/szépnek tartunk arra haragból nem szoktuk azt mondani ronda.
2018. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas nő lehet.
2018. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1%
Igen, én megvertem volna a nőt, mint szódás a lovát.
2018. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a lova a szódást :DD
2018. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Remélem ezek után fogtad a cókmókod és otthagytad a francba..
2018. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Veszekedes heveben sokszor mond az ember olyat amit nem gondol at mert akkor eppen bantani akarja a masikat.

Ha lehiggadtatok beszeljetek at. Javaslom az asszertiv kommunikaciot.

2018. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!