Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnatok/ kuzdenetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnatok/ kuzdenetek egy ilyen kapcsolatert?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek masoknak is a velemenyere, hogy ti kuzdenetek e egy egy ilyen kapcsolatert....


1.5 ev utan a baratnom mindenaron azt akarna hogy koltozzek hozza, en ezt nem tamogatom, szoktam nala maradni, nyitott lennek arra is hogy tobbet maradjak esetleg ott ha o is jonne hozzam, de semmit nem hajlando engedni, vagy ez vagy szakitsunk volt a valasza, en ugy dontottem hogy akkor inkabb szakitunk.


mindketten szeretnenk eskuvot, es en annak kozeleben szeretnek csak osszekoltozni vele, igy lettem nevelve az ismeros koromben sincsen maskeppen ez, ez van nekem ez tunik a normalisnak.


en azon a velemenyen vagyok hogy, ha valakit szeretsz es ha azzal az emberrel akarsz maradni akkor fog megoldas szuletni. eleg nehez termeszetuek vagyunk mindketten, es mindkettonknek ez volt a leghosszabb kapcsolat, ezt leszamitva jol megertjuk egymast, olyan szinten hogy mindenben meg tudunk egyezni jol kijovunk es a legkor is rendben van kozottunk, en ezert probalnek megoldast talalni, de kezdek mar bele faradni abba hogy mindenbol csak en engedjek, mert nem ez az elso ilyen esett.


kivancsi volnek, hogy ti kuzdenetek e meg egy ilyen kapcsolatert vagy nem, en tenyleg nagyon szeretem ot, de idaig mindenbol engedtem ha ebbol is engednek mar nem ereznem jol magam(indok fent) , tul egyoldalu lenne egyreszt a kapcsolat masreszt pedig en szerintem kozos megeggyezesek kell legyenek, hianyzik de valahogy nyugodtabb vagyok hogy nem kell a zsarolast hallgatni mindennap...



2018. aug. 16. 02:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Ha az egyik fél nem hajlandó kompromisszumot kötni, akkor fel kell homályosítani arról, miért fontos ez a kapcsolat és a másik fél szempontjából. Ha ezt nem képes felfogni, kár a gőzért...
2018. aug. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi ez a marhaság, hogy amúgy jó a kapcsolat, ha egyszer mindig te engedtél? Ez az egyik fele a dolognak. A másik meg, hogy ha összeházasodsz valakivel, akkor együtt éltek ám. Ha valakivel 1,5 év alatt nem akarsz együtt élni, annak valami oka van, a te esetedben nem hinném, hogy ez változott volna, így megette az egészet a fene.

32/f

2018. aug. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Kompromisszumra én hajlandó lennék, de nem érzem fairnek azt hogy mindenből én engedjek... plusz ő nem akar semmiben kompromisszumot minden ugy legyen ahogy ő akarja és kész.

korom ellenére elég régi módi vagyok, de ezzel ő tisztában volt mielőtt összejöttünk, és állítása szerint tetszik is neki.


az én vélemènyem az hogy igen, lehet kapcsolati szempontból megérné összeköltözni de tisztában volt vele mindig is hogy én ezt így nem akarom és nem volt ellenvetése.idáig.


azonban szerintem nagyobb gond az hogy nem enged mert ez a probléma megmarad ha oda költöznék akkor meg lenne más ami miatt menne a hiszti, maga a hozzaallas a gond.



kezdem azt hinni egyre jobban hogy a legjobb dontes az lenne ha hagynam az egeszet es kitartanek a dontesem mellett..ha engedek akkor egesz eletemben ujra es ujra ehhez a modszerhez fog folyamodni

2018. aug. 16. 04:23
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Lakva ismerszik meg a másik. Mondják az öregek. Ha összeházasodott két ember és akkor költöznek össze az nem túl jó. Egy vállás sokkal több pénzt fog elvinni, ha nem tudtok egymással élni.
2018. aug. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 : en most nem akarok osszekoltozni meg, kesobb nyilvan nincs vele gondom, de tenyleg csak hazassag elott par honappal. o meg mindenaron csak ezt akarja...
2018. aug. 16. 05:41
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Házasság előtt pár hónappal?

Te tudod, de a magam részéről igent se mondanék addig, amíg nem laktam együtt a párommal, és nem tapasztaltam meg, milyen vele élni.

2018. aug. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Egyik oldalról sem. Ha megkérek valakit, hogy éljen velem és azt mondja, esze ágában sincs, akkor nincs miről beszélni tovább.


Ha meg állandóan ultimátumokat kapok meg zsarolást, akkor szintén hello van.


Annyi sebből vérzik ez a kapcsolat, hogy humánusabb végetvetni szenvedéseinek.

2018. aug. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod, hogy hosszú távon ez nem fog müködni, és ideje szakítani. Ha már most komoly gond van, akkor felesleges összeköltözni. Csak az időt húznàtok.

Jobban érzed magad nélküle, felszabadultál. Nem kérdés, hogy ideje végleg fejben is elengedni.

2018. aug. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondj pár példát, miben engedtél te kérdező.

32/f

2018. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

1,5 év alatt nem csak hogy összeköltőztünk a barátnőmmel, hanem el is jegyeztem. Van benne valami, amit eddig egyik barátnőmben sem találtam meg. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nem mindig egy konkrét eseményhez célszerű kötni egy lépést (időponthoz kötni egy összeköltözést), hanem ha jól meg vagytok, megértitek egymást, vágytok egymás társaságára akkor mire kell várni. (persze vannak egyéb tényezők, pl.: az anyagiak)


A másik oldala, ha egy kapcsolatban elnyomás van egyik vagy másik részéről akkor sem müködőképes a dolog. Szóval amit állítasz, hogy ahogy tálalta a barátnőd a választási lehetőséget, lehet én is a szakítást választottam volna, de nem azért mert nem imádnám a barátnőmet, hanem mert utálom ha fenyegetnek.

2018. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!