Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az agyam egyértelműen azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agyam egyértelműen azt mondja, hogy szakítsak, de ha találkozunk, mindig elgyengülök. Akkor mégse kéne? Más mit tett ilyenkor?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt! 25 évesek vagyunk mindketten, így nagyon nehéz egy ilyen hosszú időszakot lezárni.. de egyértelműen nem megy a dolog. Viszont amikor találkozunk es meglatom, mindig elgyengülök és az dominál, hogy mennyire szeretem, és butaságnak gondolom, hogy szakítani kéne. Pedig 10 év alatt nagyon sokszor szakítottunk-osszejottunk, pont emiatt, hogy ha egy ideig nem talalkoztunk, biztos voltam benne, hogy szakítani szeretnék, amikor meg talalkoztunk, már egyáltalán nem. Köszi a tanácsokat :) (én vagyok a lány)
2018. aug. 16. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi, mindenki levágja, hogy te vagy a lány. :D

10 év alatt hogyhogy távkapcsolat?

32/f

2018. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz, de azt kell mondanom, hogy ez már csak megszokás valószínű és ezért van a ragszkodás a másik iránt. Ha gondolod, hogy nem megy le kell zárni végleg a dolgot. Radikális, de kerüld el minden szinten , mint élőben, mint a neten. Valószínű barátság megtartása se lenne jó ötlet, mivel ez mindkettőtök jövőbeli kapcsolatára is rányomná a bélyeget.
2018. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak te szereted nagyon. Ezért nehezen lépsz.


A fazon fog egy nagyon övön alulit lépni, és az lesz neked a pont, hogy kiszállj ebből, a számodra nem előnyős kapcsolatból.

2018. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, most erre nem nagyon lehet mit mondani. ha érzed, hogy nincs értelme a dolognak, muszáj lesz erőt venned magadon, mert csak az idödet pazarlod.
2018. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilárd elhatározás! A te időd megy azzal, ha tökölsz. Persze nyugodtan lehet még éveket feccolni valamibe, aztán se házasság, se gyerek...
2018. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ez egyedül szilárd elhatározással és önkontrollal fog menni. Keménynek kell lenned és amikor épp elcsábulnál arra kell godnolnod, hogy nem véletlenül hoztad ezt a döntést és felelevenítened mindent, ami erre a döntésre vezetett. Utána nagy levegő és ne hagyd magad elbizonytalanodni, vagy ha el is bozonytalanodsz és elkezdesz rettegni, hogy jaj, most mi lesz, akkor nyeld le ezt az érzést és bírd ki. Az egész csak önuralom kérdése, semmi másé. Gondolj bele - az elgyengülés következményét már ismered és egyáltalán nem működik, ideje meglátnod, mi lesz a szakítás következménye.
2018. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel férként én is így voltam. Nem volt jó együtt, szakítottunk, aztán hiányzott, találkoztunk, őrült, vad szex, minden jó volt 2 napig aztán vissza a semmibe, majd megint szakítás. Ezt eljátszottuk 4 szer.

Aztán még egyszer dugtunk egy nagyot, de ezt előre megbeszéltük hogy csak szex lesz.

Ezután messze elkerültem a helyzeteket hogy semmi kommunikáció ne legyen. És már 2 éve nem találkoztunk, de sokat gondolok rá.

2018. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha a kapcsolat bármelyik fél részéről sokáig instabil , akkor egy ideig el tudtok evickélni, de valaki lépni fog egy olyat, ami véget vet ennek, és akkor lehet, hogy még fájdalmasabb lesz.
2018. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!