Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még csak 2hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még csak 2hónapja vagyunk együtt és ilyet csinál, akkor később durvább dolgokat is fog?

Figyelt kérdés

Szexi képet küldtem magamról egy idegennek. A telefont nem zártam el és a barátom észre vette. "Büntetésből" elvette a telómat és nem engedett ki a szobájábol.

Órákon keresztül voltam "bezárva" és ott ült mellettem, telefonozott. Ha mondtam neki hogy fejezze ezt már be és engedjen ki, akkor azt mondta hogy maradjak csöndbe és örüljek hogy ennyivel megúsztam hogy másnak mutogattam magam.

Ti vele maradnátok? Nyilván én vagyok a hibás, de ez nem bizar kicsit ? Mindketten 20 évesek vagyunk



2018. aug. 16. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
És még jól is jártál, más rugdosna kifelé a házból. Két kezed tedd össze, hogy ekkora ribiként még megtűr maga mellett.
2018. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Megérdemlitek egymást.
2018. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Csak egy kérdés..mi a f. szért küldözgetsz magadról képet idegennek??

Örülj, hogy ennyivel megúsztad..


Ja és ne, ne maradj vele, jobbat érdemel nálad.

2018. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Neked nem igazán kellett volna küldeni.

Viszont, ha vele maradsz, nemsoká röpködnek is a pofonok.

Ahogy reagált a dologra, nagyon nem normális az illető.

2018. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradnek vele, de olyannal sem, aki szexi fotokat kuld masoknak.


Ahogy mar irtak, megerdemlitek egymast.

Bar ami azt illeti, a szemelyes szabadsogjog megsertese buncselekmeny.

2018. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyébe kivágtalak volna a telefonoddal együtt..
2018. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindössze 2 hónap kapcsolat után már idegennek küldesz magadról bizalmas fotót.Mi értelme ennek a kapcsolatnak számodra így, ha más férfi figyelmére is szükséged van?Első körben ezen kéne elgondolkodnod.Nagyon nem dúlhat a szerelem, ha szórakozol mással is a barátod mellett.

A barátodat sem igazán értem.Azonnal megrendült volna a bizalom feléd bennem, ha ilyet tapasztalok nálad.És szépen, elegánsan kiteszlek az ajtón végleg, nem még bezárlak, hogy nézzem a megbízhatatlan rib.anc fejedet.

2018. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Beteges amit csinált. Menekülj. Én nem tűrtem volna. Amint kienged, szedem a cuccom és elhagyom. De már ellőtte nekimentem volna, mi az, hogy bezár? Ha meg visszaverekedik, hadd follyon a vér, legalább előbb vége lesz a kapcsolatunknal. De engem aztán nem fog bezárni. Nem tudom, hogy tűrted. Nekem egyhamar üzemmódot vált az agyam, és akkor nem számít semmi, csak a cél, hogy kijussak, és az önelégült gatalomgyakorlását megtörjem.
2018. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*kapcsolatunknak *hatalomgyakorlását
2018. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Azonnal menekülnék. Jó, te is alja vagy, amiért szexi képeket küldözgetsz másoknak ilyenkor, de most nem erről van szó. Aki így kezeli a párját, az egy vadállat, és ennél hatványozottabban rosszabbá fog válni hosszú távon. Azonnal lépj ki és ne nézz vissza!
2018. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!