Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti nem sajnáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti nem sajnáljátok a lányt?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményre lennék kívancsi akik egy kapcsolatban kimondták a végső szót. Szakítás.


Érdekelne, hogy ti ilyenkor nem érzitek hogy megbántjátok a nőt?


Örültök hogy szakítotok vele?


Hogyan élitek meg?


Mit éreztek ha ti szakítotok??



2018. aug. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani sajnos mindig nehéz, és ahogy számtalan példa mutatja, sokszor nem is végleges(felmelegített káposzta). Szerintem szakításkor - bármilyen fura is ezt írni - az önző énje jön elő az embernek: szakítani akarok, mert nekem már így nem jó. Az másodlagos, hogy te hogy éled meg, mit érzel ilyenkor. Én akarom az életemet - amiből csak egy van - jobbá tenni.
2018. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit nem éreztem
2018. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2 Ez elég szomorú hogy semmit!
2018. aug. 16. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért még is mit kéne érezni? Millióan mondják ki ezt a szót évszázadok óta használják.


Ha idáig jutott egy kapcsolat annak általában megvannak az okai is. És ritkán szoktak ezek az "okok" pozitív jellegűek lenni.

2018. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

örülni fogok és élvezni fogom ha eljön az ideje, addig is tűrök

ha neki volt joga ahhoz hogy pokollá tegye az életemet, kihasználjon megcsaljon akkor ne hogy már az érdekeljen hogy ő még is mit érez ha kiii-baszhom a piiii-cshába, kapise?

2018. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert orulne ha szakitana? Minden szakitas egy kapcsolato kudarc amiben ugyanugy benne van az ideje a volt hite es egy csomo kozos elmeny ami kulonbozo bajok vagy megoldhatatlannak tuno problemak miatt el kell “dobni”. Szerinted ennek barki is orul?
2018. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet csúnya leszek, de én nem sajnáltam az exeimet akikkel szakítottam. Nyílván nem ok nélkül. Számos oka volt, és van annak ha valakivel szakítok.
2018. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnáltam és nem.


Volt oka, hogy szakítottam vele, ő generálta a hülye hisztijeivel a feszkót folyamatosan, nekem meg már rhadtul elegem lett belőle.


Kommunikáció mit sem ért, akkor így járt.

2018. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!