Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok ez?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat esetén, ha hétköznap nem szoktatok találkozni, de nektek pont azon a településen van programotok, ezért 2 perc találkozás erejéig visztek a párotoknak ebédet, mert tudjátok, hogy neki aznap nincs ideje főzni. Titeket ez zavarna, mert aznap nem terveztetek 2 nap talit sem vagy örülnétek neki, hogy gondolt rátok? Mit gondoltok? Veletek volt már ilyen? Én vagyok túl hisztis, hogy nekem rosszul esett, hogy a párom egy ilyen alkalommal közölte, hogy nem örül és meg sem köszönte, hogy az egyik kedvenc ételét főztem neki és vittem el?

2018. aug. 17. 06:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a párod gyökér. Te főztél otthon, gondoltál rá és így tálalja meg... keress olyant aki értékeli ha kedveskedsz neki, és viszonozza is
2018. aug. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
2 évig voltam távkapcsolatban (200+ km) a barátnőmmel (azóta megelégeltem és közelébe költöztem), de alig vártuk hogy találkozzunk. Én örültem volna ilyen meglepetésnek és értékeltem volna az ilyesmi gesztust :)
2018. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

*2 perc talit sem


Köszi 1-es. Nagyon elkeserít, hogy nem is örült, sőt inkább lecseszett, hogy 2 percre zavartam. :-( Alig vártam, hogy hazaérjek és kisírjam magam, pedig már elmúltam 30. Ráadásul aznap este nem is beszéltünk telefonon sem, mert mindig szokott hívni, de aznap nem és nekem sem vette fel a telefont, mimtha meg is sértődött volna.

2018. aug. 17. 06:36
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Százból szerintem 98 ember örülne ilyenkor. De a maradék kettő is udvariasan megköszönné a fáradozásaidat. Már persze akkor, ha a kapcsolat komoly, elkötelezett.
2018. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es. Én is azt hittem, hogy értékelni fogja, ezért ért akkora csalódásként. :-(
2018. aug. 17. 06:38
 6/25 A kérdező kommentje:
4-es eddig az esetig azt hittem, hogy az és nemcsak unaloműző vagyok a hétvégékre, de így....
2018. aug. 17. 06:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan "hétvégi potyalyuknak" tart.
2018. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Hallod, nem akarlak megbántani, de lehet megcsal. Nem volt feszéjezett nagyon? Ideges? Már mint azon kívül, hogy lecseszett. Nem rohangált körbe-körbe maga körül, mint valami hülye?

Az a baj, nektek az ilyen pasik kellenek :(.

2018. aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De feszélyezett volt és ideges. Puszit sem adott, meg sem ölelt, mert azt mondta fáradt.
2018. aug. 17. 06:55
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

probal csajozni, te meg megjelensz a toltott kaposztaddal.


johogy nem orul.


amugy felhivtad elotte, vagy meglepted?

2018. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!