Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kiakadnál rajta? Vagy hogyan kezelnéd ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy haverja és annak egy barátnője. Barátom kb haveri szinten van a csajjal. A csajnak ő a legjobb fiú haverja szerintem. Ugyan így van barátomnak még egy haverja, neki a barátnőjével is kb ugyan ilyen szinten volt barátom, de mostmár inkább csak az első csajjal van nagyon jóban. Akármi van a csaj rögtön ír neki.

Nem rég óta vagyunk együtt, és az első párral barátom is csak idén lett jóban.

A második párral nagyon jól kijövök én is, a csajjal is nagyon hamar barátnők lettünk.

Az első párból a srácot az birom, de a csaj nem nagyon szeretne velem “barátkozni” pedig már próbáltam kezdeményezni többször is.

Barátommal kicsit most egy veszekedősebb időszakot élünk sajnos.

Viszont ez a csaj (amelyikkel nem vagyok jóban) kitalálta, hogy menjenek el programozni ők hárman, plusz a csajnak még két barátnője. Természetesen engem nem akart hívni. Meg az első ilyen alkalommal én nem is értem rá.

Amúgy is nehéz időszakot élünk barátommal, de még direkt beszervez a csaj lányokat, és ez rosszul esik nagyon.

Kb tehetetlennek érzem magam, fogalmam nincs fogunk-e szakítani barátommal mert ugye alapból most nem vagyunk el valami jól.

Ameddig a csaj ezt nem kezdte el megszervezgetni (már 2 napja így járkálnak mindenhova) addig barátommal is jobban kijöttünk egymással.

Ennek hatására elkezdett távolodni tőlem, én nagyon szeretem őt és nem tudom hogy menthetném meg a kapcsolatot?!

Ő sem tudja mi lesz így velünk.. :/


18L



2018. aug. 17. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, akkor nem tudják elszedni tőled ilyen random csajok.

Ha meg nem szeret, akkor csajok ide, csajok oda, úgyis megette a fene az egészet, legalább hamar kiderül.


Beszéljétek meg ALAPOSAN, őszintén, ki mit érez, mit akar.

2018. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondod, nem régóta vagytok együtt. Akkor nem kell menteni a kapcsolatot, lépj ki!
2018. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kiakadnék. Első körben leülnék a barátommal és megkérdezném, hogy azt az energiát amit a társaságra szán nincs e kedve a kapcsolatba beletenni. Ha nincs akkor hagyd...
2018. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném ezt a kapcsolatot. A csaj legyezteti az egóját, nem tetszik neki, hogy te is a képbe kerültél, a párodnak meg láthatóan nem vagy annyira fontos, hogy zavarja, hogy neked ez így rossz.
2018. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a baratod jol csinalja.
2018. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!