Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 1,5 éve vagyunk együtt a barátommal. A fennálló probléma nálunk az alkohol..Korábban külföldön dolgozott, ott kb. napi szinten ivott meg egy doboz sört, hétvégén pedig pentek, szombat buli, vasárnap is levezetésnek egy sör..Most hazajött, két hetet otthon volt, strandon is kötelezően ment a sörfogyasztás 3 naponta. Nem szóltam eddig semmit, bár amikor mèg kinn vilt megjegyeztem, hogy ez sok. Most újra munkaba allt, hetel, és bár 3 napot nem ivott, negyedik nap megivott 3-4 doboz sört, amit megemlítettem neki, hogy miért kell ? Miért nem bőven elég hétvégén inni ? Erre az volt a reakciója, ha ez így nem fér bele a kapcsolatunkba, akkor hagyjuk a fenébe az egészet.. Ezzel baromira megbántott. Hozzá tette, a kollegája sem értette, hogy ezzel mi bajom van..Szerintem ahogy én, ő is megállhatná, hogy csak hétvégén igyon, ha olyankor elmegyünk barátokkal egy rossz szót nem szólok.. Szerintem ez már kezdődő alkoholizmus.. Mit gondoltok ?

2018. aug. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is megiszom olykor egy-egy sört hétköznaponként is. Van, hogy egyhuzamban 3 este is 1-1 lecsúszik. Aztán van, hogy 3-5 nap kimarad, aztán megint megkívánom. Volt olyan, hogy egy nap lement kettő is nő létemre.

A 3-4 nekem is soknak tűnik, de ha ebből nem csinál rendszert akkor részemről ezzel nem lenne gond. Persze azért tegyük hozzá, hogy nálam a hétvége nem jelent masszív alkoholizálást, maximum a sör, ami lemegy, de akkor se mindig.


Nem lehet amúgy, hogy valamilyen stresszhatást próbál így enyhíteni az életében? (a 3-4 doboz miatt kérdem)

2018. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez is benne van.. Nem találja a helyét, és nagyon negatív.. De nehezen is örül dolgoknak..Meg persze mindenre a megoldás, hogy inni kell. Ha szomoru inni kell, ha orul inni kell, ha tarsasag van inni kell..
2018. aug. 17. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportol valamit? mert nekem ez segített átvészelni ilyen időszakokat, és jutott sajnos belőle bőven. Ha kicsit kimozdultok együtt...akár egy kellemes túra.A természetben hátha megnyugszanak kicsit az idegei. Valamit találni kellene az ivás helyett, mert ez a stresszkezelési mód egyre rosszabb lesz. Meg szokta osztani a problémáit? Mesél, hogy mi aggasztja?
2018. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Korábban rendszeresen járt edzőterembe, most már nem akar..Próbálom rávenni dolgokra, programokra, ha jól is erezzuk magunkat bárhol a vege mindig az igyunk valamit valahol..Mindennek az ivas a vége.. :(
2018. aug. 17. 23:04
 5/5 anonim válasza:

Napi egy nem sok és káros, ritkán a 3-4 se káros annyira

Sztem túlreagáltad, de az sem szép, amit ő mondott, bár nem kisgyerek már, nem kell tíltani mindentől

Ha mindennap leinná magát, akkor jogosabb lenne,hogy számonkéred

2018. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!