Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kell "küzdeni" egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell "küzdeni" egy jó kapcsolatért? Vagy ahol "erölködni" kell ott már amugyis mindegy?

Figyelt kérdés
Teljesen megakavarodtam. Úgy érzem minden jó lenne köztünk de a munka, a haverok, minden közbeszol... Nem arrol van szó h egyikünk kevesebbet akar a másikkal lenni, azzal is egyetért mindkettőnk hogy egyikünknek sem kell most ilyen 0/24es kapcsolat... Még is olyan érzésem van hogy sok a megbeszélni való... Túl sok mindenben első körben félreért, főleg ő engem... Sajnos általánosít picit. Így elég döcögős az egész... Van így értelme? Másoknak van pozitív tapasztalata ilyen téren ahol az elején nagyon nehéz az összecsiszolódás? Nem különbségek csupán félreértések miatt.
2018. aug. 17. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyan mintha nem hinné el nekem h komolyan érdekel a hobbija... Meg hogy nem vagyok az a lány akit nemkell évi 4x nyaralni vinni meg minden hónapban vacsizni... Meg napjában 5x felhívni
2018. aug. 17. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolat több nyűggel és idegeskedéssel jár, mint örömmel és boldog pillanatokkal, akkor nem érdemes erőltetni.
2018. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket meg kell beszélni, el kell magyarázni, hogy mikre gondoltál stb.

Fejleszteni kell a kapcsolatot. Ha mindketten akarjátok, akkor megéri.

2018. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolat rengeteg munkával,türelemmel, befektetett energiával, toleranciával, egymáshoz való alkalmazkodással jár, mire elmondhatod, hogy valóban jó az a kapcsolat.
2018. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3eve van baratom

0x vitt vacsorazni

0x hiv fel kb egy nap magátol

Megse pampogok itt

Nyaralni se mentunk

2018. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 értő olvasás 5-ös!Gratulálok hozzá h megragadtad a lényegét a kérdésnek!

A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 17. 21:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor a facyi visszanyal! Sajnálom #5-ös! Valóban egyel több nem volt a kommentemben mint ami kellett volna... Igy pont az ellenkezőjét jelenti az egész. Azt akartam irni hogy nem vagyok az a lány akit el kell, valószínűleg a telom autokorrektje! Még egyszer elnézést!
2018. aug. 17. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

#5os vagyok.

Bocsánat nekem is voltak kisebb gondjaim ma nem akartalak megbantani.


Hát nekem is hasonlo a kapcsolatom azert irtam amugy, en is igy erzem de sztem itt a pasik a hibásak

2018. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokan bántották az előző kapcsolataiban lehet és túlbiztosít.

32/f

2018. aug. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!