Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok kokainozna?

Figyelt kérdés
Stresszes, megterhelő munka miatt kokaint fogyasztana. Hogyan reagálnátok ha kiderülne?
2018. aug. 17. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit nem zavarna?
2018. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt komolyan kérdezni kell? A fűnél még felmerülhet, hogy valaki elfogadja, de a kokó az már keménydrog, függőséget okoz, túl lehet adagolni, de még "normális" használat mellett is maradandó következményei vannak.
2018. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nálatok azonnali válóok lenne? Vagy segítenétek a párotoknak?
2018. aug. 17. 20:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarna, ez tök természetes...
2018. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Otthagynám abban a percben, hogy kiderül...
2018. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Fogalmam sincs, h zavarna-e. Azt tudom, h a kemény drogok közé tartozik, de semmilyen konkrét tapasztalatom nincs szerencsére. Szóval, sztem belevetném magam a szakirodalomba, plusz figyelném a "páromat", aztán, ha zavar, sztem én elég gyorsan tudomására hoznám... :DD


Szereznék neki füvet, alkoholt, csak ne kokainozzon már itt nekem, vhogy megoldanám. :)

2018. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
Kidobnám. Az én albérletemet/lakásomat ne herkázza szét.
2018. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok a drogfogyasztás, ahogy a cigi és a heti 1-2 alkalomnál gyakoribb alkoholfogyasztás is(most az esti sörikét vagy pohár bort ne vegyük ide). Ha egyszer kipróbál valamit poénból, az még belefér.
2018. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a baj nem lenne hova mennem ha kidobnám, anyagilag túlságosan is függök tőle. Én probálnék neki segíteni, de nem tudom mit csináljak. A munkájára fogta, hogy máshogy nem bírja csinálni. Látszik rajta hogy csinálja, nagyon is...
2018. aug. 17. 21:04
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem látsz rajta agressziót,idegességet? Nekem volt egy ilyen parom,és én ezt láttam rajta. Ő kéthetente csinálta,de volt,hogy egy hét lett belőle. Agresszív volt egy idő után velem. Mióta jartok?
2018. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!