Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha a párod azt mondaná nem mentek sehova szülinapodon, mert ő kocsira gyűjt?

Figyelt kérdés

Mármint eladta az övét, kicsit pótol még és venne másikat.

Egy-két napos kirándulást szerettem volna amíg jó idő van és szülinapom is jól telne. De azt mondja nem akar, mert kell a pénz a kocsira.

Rosszul esne nektek vagy megértenétek?


2018. aug. 17. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Miért esik rosszul? hiszen együtt vagytok és te is fogsz abban a kocsiban ülni.


A Wellnesezés meg egy lerágott csont, és komolyabb kiadás nélkül is lehet szerényen ünnepelni, hiszen nem az a lényeg hogy veled van?:D Szerintem ez minden ajándéknál fontosabb, ha szívből köszöntenek fel. Mint ha a kötelező Wellnes, virág, szivem boldog szült kapnál.Aminél nincs érzés csak mert kötelező..

2018. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Mint autószerető férfi, azt mondom hogy a párod bunkó. Nem hiszem hogy egy vasdarabot valaha is fontosabbnak tartanék, mint azt akit szeretek. Pedig én aztán tényleg sóher vagyok, szinte csak az autómra költök. Nekem elhiheted, hogy a párod egy bunkó.
2018. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben nem egy 5*-os wellness szállodát néztél ki all inclusive ellátással, hanem valóban csak egy kirándulásról van szó, jó nagy kamus pasast fogtál ki magadnak. Egy egyszerű túrát vagy városnézést fillérekből ki lehet hozni. Egyszerűen meg akarja úszni az egészet, és akadt egy baromi jó kifogása.
2018. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Rosszul esne, de teljesen megérteném. Így saját pénzemből nélküle szépen elmennék az egy-két napos kirándulásra (mivel szülinapom van és az idő is jó). :)

A kocsijával meg az csinál amit akar, telibe szarnám ezek után. :)) Ja... meg őt is. :DD

2018. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Csajszi, vedd kezedbe a botkormányt, és irányítsd a pasast a kirándulás felé. ;)
2018. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul esne.

Megmondanám neki, hogy más igényeit is élje ki az autóján ezek után.

2018. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ahogy látom nem csak én fújom fel ezt...

Hát egy két órára levő strandra szerettem volna ahol 2500 a belépő. Persze tudok fizetni mindent magamnak. Jövő hétvégén dolgozok, azután rendezvény..szeptemberben meg kitudja milyen szelek fújnak. Ezért jó lett volna még kiélvezni kicsit a nyarat meg persze hogy szülinap. Szüleim meg nagyiék minden nap megkérdezték,hogy akkor mit csinálunk, hogy tartom a szülinapom. Hát sehogy, itthon fogok ülni. Sütök magamnak egy tortát, mert más úgyse süt...nekik sütöttem én amikor nekik volt. Láttátok volna milyet rittyentettem én a páromnak az övére...

2018. aug. 17. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
Ha most nincs pénze akkor fizesd te az ő részét.
2018. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
De butus vagy kedves drusza... én is augusztusi vagyok, vagyis végi szűz havi. Tudom milyen vagy, egy fegyelmezett, engedékeny, kívül hideg, belül izzó tűz... Az lesz,amit a párod szeretne, de belül te kicsit meghalsz... Ne hagyd. Ne hagyd magad, ne engedd át magad, itt nem szabad, itt már te vagy a tét. A családod melletted áll, velük töltsd el a szülinapod. Lehet nem lesz kirándulás, csak a szeretet. És süss egy finom tortát, nekik, neked. Boldog szülinapot! :)
2018. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor lennék durcás, ha a sarki Kispiszkosba sem mennénk le egy hosszúlépésre a fszari "párom" miatt.
2018. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!