Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mit szólnátok, ha a barátnőtök szeretne nektek ruhát venni, és néha öltözködési tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegye.
2018. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Adnék egy esélyt a dolognak, megkérdezném, milyen ruhát. Ha tetszene, hagynám, ha nem, megmondanám, hogy bocs, de nem.
2018. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

általában a nőknek jobb érzéke van ehhez , néha még kényelmesebb is nem jobban néz ki :)

figyelnek ruha anyagára mihez , mi megy etc egy próbát megér

2018. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem szorulok rá, van saját stílusom, ízlésem és kellő önbizalmam is, de ha nagyon jó tanácsot adna, azt megfogadnám, mégiscsak ő lát kívülről, na meg egy nő szem megláthat olyat, amit én nem. Abban is benne lennék, hogy az ő kedvéért vegyek/hordjak bizonyos darabokat. Abban viszont nem, hogy vásároljon nekem. Világéletemben magamnak vettem ruhát (16 éves korom óta), ebből nem engedek. Ha még akar lepni egy pulcsival, inggel, oké, de hogy rendszeresen ő vegyen nekem ruhát, mint ha az anyukám lenne, na azt nem
2018. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem eltalálná az ízlésemet..
2018. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem az anyám, és nem vagyok ötéves, hogy megmondja, mit vegyek fel.

Ha ajándékba venne ruhát, azt tetszés szerint vagy hordanám, vagy nm.

2018. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Hatos tökéletesen leírta. Esetleg még annyival kiegészíteném, hogy tanácsra sincs szükségem.
2018. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!