Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élünk a párommal 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk a párommal 7 éve.1 éve született meg a babánk és azóta egyfolytában morgás van. Én azért vagyok morgósabb mert éjjel sokszor ébredünk, sajnos nem túl jó alvó a baba minimum 10 ébredés van. Fáradt vagyok most már nagyon?

Figyelt kérdés

Ő meg azon morog, hogy neki a kertet kell csinálnia.Hogy munka mellett mennyi minden dolog van ami rá hárul.Most van szepába a gyerkőc.Le se tudom tenni, ha szerencsém van meg tudom főzni az ebédet, takarítom a házat aztán ,mosok.Nem fér bele több.Viszont ő még egyszer se mondta, hogy na ma éjjel majd alszok a gyerekkel én aztán pihenj egy éjszakát ő szépen elvonul este 7-8 fele aztán reggel látjuk újra.Ha nekem jobb napom van és próbálok kedvesebb lenni akkor tuti neki meg rossz a kedve és belegyalogol az ember lelkivilágába aztán ugyanolyan rossz lesz az a nap is mint a többi.Múltkor szarul voltam ,de eszébe se jutott ,hogy talán többet kellene a gyerekkel foglalkozni, hogy le tudjak dőlni vagy akármi..Most ő érzi magát ,,kellemetlenül" és elvárja, hogy a gyerek mellett őt is ugráljam körbe sajnáljam, mert ő tuti halálos beteg.Már nagyon elegem van az egészből.

Van erre megoldás? Vagy idővel csak rosszabb lesz.


2018. aug. 18. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hétvégén is ugyanez a helyzet vagy csak hétköznap?
2018. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mármint , úgy dolgozik, hogy minden hétvégén és ünnepnapon otthon van?
2018. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nagyon eleged van az egészből?! Ezeket a dolgokat ti nem gondoltátok át a gyerekvállalás előtt? Amúgy meg ha ketten nem bírtok el egy egyéves gyerekkel, többet semmiképp ne vállaljatok!
2018. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A szombat szabad neki, de sokszor olyankor is félre ül, ha teheti.Tudom, hogy fáradt a munka miatt nem is szoktam morogni különösebben ezen csak lassan már én szégyenlem magam ha valamit kérni kell tőle, hogy csináljon meg mert az egész ember egy merő világfájdalom.

Most pld kitalálta, hogy mivel fáradékony tuti valami komoly baja van és kivizsgálásra szorul:) Én meg itt szaladgáltam a gyerekkel a kezembe délelőtt, hogy had pihenjen szegény ,mert teljesen kész van és még ő kezdett el panaszkodni, hogy dől róla a víz meg hogy ő most mennyire fáradt :D

2018. aug. 18. 11:01
 5/22 A kérdező kommentje:

3

Nem terveztünk több gyereket eddig sem meg eztán sem fogunk.De próbáld ki hogy egy évig minden áldott éjjel minimum 10x felkelsz mész pár kört a szobába a gyerekkel és mire elaludnál újra kezded.Utána írd meg a tapasztalataidat :)

Elegem van = fáradt vagyok, hull,kész vagyok mint a matek lecke.

2018. aug. 18. 11:04
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Hát figyelj, ti vállaltátok a gyereket! Senki nem tartott pisztolyt a fejetekhez, mostmár a következményeket is tessék vállalni, ne sajnáltasd itt magatokat. Gondolkodni kellett volna a baj elôtt
2018. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6


Milyen baj előtt?

Amúgy nem sajnáltatás a cél.Az érdekel kinek mi a tapasztalat.Lesz még valami a párkapcsolatból vagy húzzak el mint a vadlibák a gyerekkel.Ennyi és nem több.Ha nincs tapasztalatod ilyen téren akkor nem érdekel a véleményed.

2018. aug. 18. 11:12
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Hogyhogy milyen baj? Te soroltad itt a bajaid, hogy morgás van, hogy fáradtak vagytok, hogy de jaj hányszor kell felkelni, hogy még házimunka is van a gyerek mellett, meg hogy a párod nem segít stb stb, ha ez nem baj, akkor miért írtad ki a kérdést? Bocsi már, hogy nem tudlak sajnálni
2018. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Nyomd a kezébe a gyereket, akár tetszik neki, akár nem, és csináld a dolgodat. Takaríts ki,rakd rendbe az otthonodat, főzz meg, rakd rendbe magad.


Akár milyen fáradt. Te is fáradt vagy. Majd ha minden meg van akkor mindenki pihen. Addig nem.


Komolyan mondom. A lehető legkomolyabban.


A kert ráér, és minden más.

2018. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

*Van erre megoldás? Vagy idővel csak rosszabb lesz.


Ha ezt tovább igy folytatjátok, nem változtatsz akkor igen.


Ha pampogni mer, akkor egyik füleden be, másikon ki.


A gyerek közös, akkor meg nem, csak mutiból papiron van az apja.

2018. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!