Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenni egy párkapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenni egy párkapcsolatba, de szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Ha megismersz valakit, kedveled, szereted emberileg, szívesen vagy vele. Minden teljesen jó, csak épp szerelem az nincs.

Van értelme ilyen kapcsolatnak?

Ha benne vagy, neked működik?


2018. aug. 18. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez számomra barátság extrákkal
2018. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az idővel kialakul.
2018. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem évekig működött, mikor nem voltam szerelmes a lányba, csak színtisztán szerettem, jobban, mint barátot.


De mikor belém nem volt szerelmes egy lány, csak "nagyon kedvelt", akkor pont ezért dobott. Ki érti ezt...

2018. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha a másik tisztában van ezzel a helyzettel és folyamatosan ostromol,a tenyerén hordoz, tőrődik veled, és megszeretteti magát, még jól is alakulhat:D
2018. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2, igazából pár hónapja már ismerem, sokat is vagyunk együtt. De egyszerűen semmi komolyabb érzés nincs bennem.
2018. aug. 18. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Max barátság extrákkal, az idő múlatására.

A nők olyan 50%-a dugni oké, komoly párkapcsolatra viszont csak azt választottam, akit nagyon tudok szeretni és viszont tud ő is.

2018. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Később majd leszel szerelmes másba és akkor majd nagyon fogod bánni, ha lekötötted magad. De pl. az én férjem az a fajta, aki sose volt még első látásra szerelmes, neki hónapok kellettek ahhoz, hogy belém tudjon szeretni.
2018. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!