Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi kötéssel próbálkoznátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi kötéssel próbálkoznátok?

Figyelt kérdés

Én is és az illető is kapcsolatban van,de egyikünknek sem müködik már olyan jól a kapcsolata.

Viszont szimpatizálunk egymással.

Ö sem és én sem merünk kezdeményezni.


2018. aug. 18. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem győztem szakítani magamon, meg még máson mikor számtalanszor ilyet csináltak velünk a háttérből némelyek.


Más részt meg teljesen felesleges, mert aki egyszer is rájött ilyen dologra, az maximum 6 hét alatt kiderül, és ismét szakítja. Te pedig pár száz ezret befeccöltél, és az megy a kukába.

2018. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*Te pedig pár száz ezret befeccöltél, és az megy a kukába.

Te pedig várod a "csodát" ami a másiknak valóban az akit te próbáltál kötni, neked meg marad a várakozás, és nem történik semmi.

2018. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem ingyen csinálják a szerelmi kötést.
2018. aug. 18. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ugye nem te vagy, aki korábban vagy tíz kérdést feltett erről?

Amúgy a válasz nem.

2018. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

3 Mert te csinálod, ugyi:D Gondoltam:D


Akkor meg várakozz, ha ennyi időd van, csak aztán ne csodálkozz:D

2018. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

5+


Hogy állsz a pánikbetegséggel, depresszíóval, és az alkohollal?


Sikerült kivánszorognod belőle már? vagy még mindig küzdesz vele?

2018. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt még ezzel kapcsolatban feltett kérdésem és nem én csinálom,hanem egy kedves ismerősöm,aki hivatalosan is jós.

Utolsó válaszoló,összetévesztessz valakivek

2018. aug. 18. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy micsodával?
2018. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beteg tini agyammal csináltattam anno szerelmi kötést.Semmit nem ér az egész,egyértelmű hogy hülyeség.Itt max. az történhet,hogy annyira vágysz valamire az megtörténik,de semmi köze ennek a kötéshez.
2018. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, de ha működne és ha ingyen csinálnák, akkor se próbálkoznék vele.

Nekem az kell, hogy akit szeretek, önként akarjon engem. Nem tudnék boldog lenni olyannal, aki nem önmagától és önmagamért szeret. Kb. olyan, mintha pénzért vásárolnám meg a szerelmet.

2018. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!