Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom betegség miatt nem akar szeretkezni velem?

Figyelt kérdés

Egy hétig távol volt, és megbeszéltük, hogy ma végre romantikázunk egy kicsit.

Reggelre viszont arra kért, hogy sajnos nem lesz semmi a mai napból, mert nagyon gyenge, fáj mindene.


És egész nap csak fekszik, elfogadom, hogy beteg, de egy kis fej és izeti fájdalom az semmi, he igazán akarná erőt tudna magán venni. Persze azt hazudja, hogy merevedése sem volt ma, és nem képes ma szeretkezni, de vacsizni se fogunk elmenni.


Mikor pedig lecsesztem, hogy milyen nyápic, még ő sértődött meg, azóta alig szól hozzám. Tényleg lehetnék megértőbb? Kérjek bocsánatot? Mostanra én is kezdem megbánni.


2018. aug. 18. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

gyenge, fáj mindene.


nem kellett volna kiakadnod.

2018. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
kamu
2018. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

*izeti fájdalom az semmi,


Tisztában vagy azzal micsoda fájdalommal jár az izületi gyulladás?

2018. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2 Nem kamu, azt hittem csak kifigás, mert elég magas a fájdalomküszöbe, és máskor is szeretkeztünk betegen.


#1 Lehet, de màr régóta készültem a mai napra.

2018. aug. 18. 13:52
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem gondolod, hogy túl egoista vagy?

Kívánom, hogy majd ő is jól döngessen meg mikor betegen fekszel és szrul vagy.

2018. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha van egy csepp esze a barátodnak, szakít veled. Önző vagy, semmi együttérzés nem szorult beléd, ahelyett, hogy ápolnád, hisztizel, és a tetejébe hazugsággal vádolod.
2018. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Remélem ez kamu kérdés.

Mert ha nem akkor nagyon buta vagy, egy önző egy nagyon önző ember, akinek az agya és az intelligenciája a béka segge alatt van.

2018. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Régóta készülsz erre... mi a fene? 😂 ti terv szerint szexeltek vagy hogy van ez?
2018. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire nem lehetsz egy önző, érzéketlen tuskó... ahelyett, hogy az egészsége miatt aggódnál, azon rinyálsz, hogy nincs, aki a farkára húzzon? Hát ne is haragudj, de helyében én rövid távon lapátra tennélek. Neked meg kívánom, hogy tapasztald meg, milyen igazán betegnek lenni.
2018. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Valahogy sejtem, hogy te se igen tudsz mást felmutatni a genetikádon felül.


Ha legalább buta lennél, de jó indulatú, még hagyján, akkor még lehetne benned szeretni valamit, de valami kibaxott rossz indulatú vagy, már ne haragudj!

2018. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!