Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "elvagyunk" kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "elvagyunk" kapcsolatban, ami mostanában kihűlt eléggé (részemről) meddig érdemes benne maradni? 22/l

Figyelt kérdés
Megvan az oka,hogy miért történt, nem került más a képbe,csak keveset tudtunk találkozni, meg kissé tett rám magasról és a lényeg,hogy ez lett belőle (1 év 8 hónapja vagyunk együtt). Nem rossz vele a szex de nincs az a vonzalom vagy szenvedely es ez nekem hianyzik.. Egyébként pedig jól megértjük egymást, fájna ha nem beszélnénk többet (régebb óta ismerem,mint amióta járunk), de most úgy érzem nem lesz ez jobb és elvesztettem a motivációt már,hogy újra megpróbáljuk rendbe hozni a dolgokat:( Szeretem, de nem vagyok szerelmes igazán már . Valaki tapasztalat? Vajon javulhat ez,vagy le kéne zárni?

2018. aug. 18. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, ami nem működik, azt le kell zárni. Minek tovább vajúdni? 3 éves kapcsolatomból léptem ki ezek miatt.


Életem legjobb döntése volt.

2018. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes egy nappal se tovább. Elmegy az élet. Mitől lesz más neked 2 hónap múlva mint holnap reggel? Lépj!
2018. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Zard le! En fel évig húztam az ilyet, persze nem bánom hogy jártunk, de az utolsó fél évet megbantam. Elpazarolt időnek érzem a fiatalságombol :D
2018. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.
2018. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek húznád tovább? 22 éves vagy.. Ha már most köhög a dolog akkor ebből lifelong kapcsolat nem lesz, akkor meg mindek erőltesd?
2018. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért maradnál vele együtt tulajdonképpen? A jó szex miatt? Vagy mert jó barát?:)


Remélhetőleg, jó esetben még maradhattok barátok továbbra is. Teljesen megértem, hogy nem akarod megszakítani vele a (baráti) kapcsolatot, átérzem, én is voltam ilyen helyzetben, aztán jól sült el, jóban maradtunk szakítás után.


Ha jól értem, a barátod sem viszonyul valami szenvedélyesen hozzád. Szerintem beszéld meg vele, hogy ő mit gondol erről az egészről, talán neki sem lesz probléma, ha véget vettek ennek.

2018. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen helyzetben voltam egy 3 éves kapcsolatban. Az utóbbi másfél évben nem volt már szerelem,vonzódás (sehogy.) már csak a megszokás volt meg a félelem hogy ha vége akkor örökre egyedül maradok..stb egyértelműen közös megeggyezéssel vége is lett a kapcsolatnak. Hidd el nem érdemes egy ilyen kapcsolatban lenni. (persze az ember megtesz mindent mivel ami rossz nem feltétlen kell rögtön eldobni.) de ha ennek ellenére sem megy akkor már nem lesz jobb. Fiatal vagy még és nem kell félned hogy egyedül maradsz minden embernek megvan a megfelelő társa és így tudsz mérlegelni hogy mi az amire neked szükséged van egy kapcsolatban a mostani "hiányosságából" és minden ember egy tapasztalat szerzés/irány mutatás. Szóval én azt tanácsolom hogy ha tényleg végképp nem megy akkor ne "húzzátok" egymás idejét. :) 21/F
2018. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ami nem működik, azt próbáld megjavítani. ha nem javítható, akkor cseréld le. ha unalmassá, megszokottá vált, akkor lehet hogy csak egy kicsit fel kell rázni a dolgokat. új dolgokat, vagy máshogyan csinálnotok, esetleg elbeszélgetni vele is róla, hogy vajon mi és miért változott. de ha nem jó így neked, akkor igy nem érdemes sokáig tovább húzni.
2018. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek!! <3 :)
2018. aug. 19. 11:12
 10/11 anonim válasza:
Szia, azóta javult a dolog, vagy történt valami? Kíváncsi vagyok :D
2018. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!