Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Elsősorban nők véleményér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi. Több mint 20 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Van két kiskorú gyerekünk.40-es éveink elején járunk. A második gyerekünk születése után a feleségem nem kezdeményez soha szexet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha én kezdeményezem akkor legtöbbször nincs kedve hozzá. Sok mindent kipróbáltam már.Sokat segítek otthon,próbálok nagyon figyelmes lenni, vettem már több sex játékot neki, hogy legyen kedve,felajánlottam már neki teljes masszást "happy finish"-el,női sex film együtt nézését stb.Nem igazán használ semmi. Ha mégis összejövünk (ritkán heti max. 1x) akkor élvezi van orgazmusa.Már sokszor átbeszéltük ezt.Próbál is változtatni de nem sok eredménnyel. Mit tehetnék még?Már gondoltam, hogy feladom de, szeretem.

2018. aug. 19. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Akkor próbálj meg alkalmazkodni egy picit. Mióta tart ez a dolog? Lehet, hogy csak időszakos, vagy fáradt a gyerekneveléstől. Sok minden közrejátszhat.
2018. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Heti 1x jo szex

Ne panaszkodj komolyan Ez szuper

2018. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már több éve tart. Az a heti egy is-ha van-legtöbbször csak kézi dolog. Az nem túl kielégítő nekem.
2018. aug. 19. 15:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Annál az egy alkalomnál hogy van orgazmusa ha neked csak kézi?Lehet lelki oka van,ő mit mond miért van igy?
2018. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kézzel,szájjal vibrivel csiklóizgatóval juttatom el...

Nincs kedve hozzá. Egyszerűen ezt mondja.

2018. aug. 19. 15:28
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Már ne haragudj de ő nem kicsit önző.Vagy már nem szeret téged.Én nőként mondom nem birnám ki rendes szex nélkül,a párommal.
2018. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam neki:egy egészséges felnőtt embernek szüksége van a normális sexre. Ha nincs akkor ott baj van. Felajánlottam, hogy váljunk el mind a ketten keresünk magunknak valakit.

De erre azt mondta,hogy szeret és maradjunk együtt. Változni fog...

2018. aug. 19. 17:51
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Kényelmes neki, hogy van férje. Minek válna el...hazudik, hogy megváltozik.
2018. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Ha a szülést megelőzően minden rendben volt lehet a hormonjait lenne érdemes megnézni lehet a szülés felborított valamit ezért alacsony a libidója.

Nekem a fene tudja miért de fiatalon gyerekek nélkül is a bányászbéka hátsója alatt figyel a libidóm. Én ráveszem magam a heti 2-3 aktusra de sokszor nincs semmi kedvem a dologhoz holott élvezem szeretem a párom és elvileg nincs semmi bajom. Ha elkezdjük már minden oké és az aktus után egy darabig lenne kedvem folytatni de aztán leesik a hormon szint és azzal elmegy a kedvem az egésztől amíg újra bele nem jövök.

Szerintem ennek is érdemes lenne utána járni amennyiben a párodnak célja javítani a helyzeten.

2018. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Soha nem kell szexelnem ha nincs kedvem.

Ha ezt varja el a ferj ez a csaladon beluli eroszak egyik formaja.

Komolyan ki az onzo ??

Ki a fenenek van csalad munka baratok gyerekek utan heti 3x 4x kedve agyba bujni

Alvas aranyat er

Es egy szereto ferj ezt erti

2018. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!