Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha 3 éves kapcsolatban hirtelen kizárólag plátói alapon (hollywoodi híresség), de erős fellángolást élek át? Baj van a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Tényleg erős fellángolás, pár éve már hogy utoljára ilyenem volt. Még szerencse, hogy plátói, mert ha ismerős lenne, akkor kb. kötelező lenne szakítani gondolom.

Vagy fogjam fel ajándékként, hogy kapcsolatok váltogatása nélkül is tudom érezni a kezdeti làngolást? Hisz ez hiányzott, csak sajnos nem a párom felé érzem... Bár felé érezném basszus! Olyan besózottan boldog lehetnék.


2018. aug. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagytok együtt. Ennyi idő után természetes, hogy nem érted már azt a fajta fellángolást, mint régen. Viszont szerintem érdemes lenne új dolgokat csinálnotok, sokat romantikázni (olyan módon ami nem megszokott.)

De szerintem nem érdemes nagy bajra gondolni.

2018. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy 7 éve vagyunk együtt, én is szoktam szerelmes lenni random emberekbe. Ez nem jelent semmit, elmúlik, de a pasim itt marad, és szeretem őt is. Természetesen nem beszélek neki és senki másnak sem ilyenekről, mert ez nem azt jelenti hogy már nem szeretem.

Meg ha ismerősről lenne szó sem jelentené azt hogy máris szakítani kell. Ezek a fellángolások elmúlnak, legkésőbb akkor amikor megismered jobban a kiszemeltedet és rájössz hogy nem olyan mint amilyennek képzelted. Ezért kár kockára tenni egy jól működő kapcsolatot.

2018. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkét választ!
2018. aug. 19. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs baj vele. Ha ismerőssel esne meg, igazából akkor sem lenne. Amíg a magad ura vagy, kontorllálod a tetteidet, és szereted a párod, nincs semmi gond.

Vigyetek izgalmat a kapcsolatba. Bármi módon.

2018. aug. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!