Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem, hogy elhagytam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy elhagytam? Mégsem vagyok boldog nélküle, és visszavágyom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 1 honapja leptem ki egy tavkapcsolatbol, bar lenyegeben inkabb kozos megegyezesnek mondhato. 1 eve tartott, masfel-2 hetente tudtunk talalkozni hetvegere, mert kulfoldon el. En 27 no, o 39 ferfi. Van 2 gyereke, elvalt par eve, hazajonni nem tud, mert mindenki kint el neki. Nagyon megszerettem az illetot, kedves volt hozzam, kimutatta az erzeseit, nagyon jo volt nekem, hogy vegre valaki igy szeret. Elotte eleg rossz parkapcsolatban volt reszem, es serultem. Sokat utaztunk, es szinten sok elmenyt koszonhetek neki. Ezt egy jo ideig elveztem onfeledten, nem is gondolkodtam komolyabb elkotelezodesen az elozo csalodas miatt, de mostanra tul fontossa valt, mar keves volt ennyi egyutt toltott ido, elkezdtem azon aggodni, hogy hova tart az eletem, neki mar minden megadatott. Volt feleseg, gyerek, haz, jo allas. Lenyegeben csak egy "csaj" hianyzott mellole. Ket honapig orlodtem, panikszeru rohamaim lettek a vegere, hogy fel kellene adnom az itthoni eletem miatta esetleg, es csak nekem kell alkalmazkodni, a beteg anyukamat itthagyni, az allasomat, a hazamat stb. Egyszerunek hangzik, de nem volt az. Muszajbol szakitottam, mert arra jutottam, hogy erre nem lennek kepes, es ott elni vegleg, nem tetszik az orszag tartos letelepedesre, nagyon nehez ott elhelyezkedni, magasabb szintet kernek egy irodai munkahoz joval, mint itthon,be kene illeszkedni, es az o baratai is korabeliek. Ehhez jon, hogy egyenlo aranyban van a lathatas a gyerekeknel, 1 honapban ket teljes hetet vannak nala, es meg kicsik. Feltem a korkulonbsegtol a kesobbiekben, es max egy gyereket vallalna meg 4-5 ev mulva, hazassagot meg nem nagyon, ahhoz mindennek kell stimmelnie hogy ujra.


Tul sok rizikot lattam e dolgok miatt, en meg vagyom arra, hogy valakinek en legyek az elso, ateljuk egyutt a gyerek szuleteset, es elvegyen majd felesegul,hogy "orulten" szeressenek, akarjanak..

Nem tudott nekem igazan garantalni semmit, csak h varjuk ki a veget, mi sul ki belole, hatha minden sikerul..


Eleg szabadelvu ember is, neha tulsagosan, illetve meg egy par honapig ossze sem akart koltozni, amig nem biztos mindenben..szoval en elorevetitettem a lehetosegeket, es arra jutottam, hogy gyerek nelkuli, egyedulallo ferfi talan biztosabb, mint o majdnem 40 evesen, millio kompromisszummal. Megis a kezdeti elhatarozasom kezd elillanni, hogy jol dontottem-e, hogy mi van, ha nekem ez a sorsom, hogy mas gyereket "neveljem", es elfogadjam a korulmenyeket. Bant az is, hogy nem igazan keresett meg arra hivatkozva, hogy ugysem koltoznek ki, es o sem biztos magaban. Olyan sokat adtam pedig ebbe bele, bant, hogy kulso korulmenyek miatt reszben igy alakult. Masoktol is azt hallom, hogy nem konnyu ket gyerek melle betarsulni, es valasszak egyedulallot ilyen fiatalon. Biztos, hogy neki ez nagyon kenyelmes is volt, kethetente jon hozza egy lany, a masik hetben meg a gyerekeivel van, es csinalja a hobbijait. Lehet en kepzeltem ebbe tobbet, es most eli a 2.tinedzserkorat, aztan csak az idom banta volna, nem tudom.


Hogy tartsak ki a dontesem mellett, ez normalis reakcio, hogy most meg sovargok erte, es az emlelekert, szinte kepes vagyok elhinni,h ment volna ott elni? Azert lenne ez, mert nem keres, vagy a hianya okozza es elmulik?

Ugy erzem, hogy nekem mar ugysem lehet boldog eletem, es parkapcsolatom, mert vagy el fognak hagyni, vagy megcsalnak. Nem tudok mar hinni abban, hogy lehetek meg boldog valakivel, pedig nagyon szeretnek csaladot is majd. Kivulrol senki nem gondolna, milyen dolgokon orlodom, mindenki eletvidam, szep lanynak tart, en megis csak ugy vagyok a vilagban, es tulelem a napokat.



2018. aug. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, h szakítottál, mivel ő egy olyan nőt érdemel, aki elfogadja őt a helyzetével és gyerekeivel együtt és nem egy plusz problémát (a jelenléteddel). Te gondolkodóba estél, te szeretnél az első lenni. Ez így rendben is lenne, viszont akkor nem értem, h addig jó volt, amíg utazgattatok ide-oda? Addig nem volt probléma, h ott van 2 gyereke? Na mindegy. Én is voltam együtt egy apukával, akivel nem sikerült a kapcsolat, de nem ilyen elv miatt szakítottam vele, h megijedtem volna a gyerektől vagy mert "nem én vagyok az első"... Ezt picit önzőségnek tartom, de ahogy mondtam, jobb így. Ne is keresd. Majd rád talál valaki.
2018. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként azért nem vagy boldog mert alapból nem vagy elégedett az életeddel és nem azért ,mert a szakítottál. Ez egy vergődés. Előbb tégy rendet magadban, tanuld meg szeretni és tisztelni magad, aztán tűzz ki "elvárásokat" másokkal szemben, h kinél hányadik legyél, milyen fontos. És ezt nem rosszból írom!
2018. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy irtam is, az elejen nem ugy ugrottam ebbe bele, hogy eletre szoloan gondoljam ezt az egeszet, o sem potanyukat keresett konkretan, csak az en erzeseim nagyon elmelyultek idovel, es akkor realizaltam, hogy ez mivel jarna. A gyerek resze egy dolog, a tobbi is itt ott van, hogy miert voltam "kenytelen" kilepni. Ha meg itthon elne, akkor szerintem jobban remenykedtem volna az egeszben, de itt nem csak 2 gyereket kellett volna elfogadni. Megis nehez, pedig ket honap utan jutottam erre, felemeszt a hianya, pedig akkor tudtam meg, hogy ez lesz a jo dontes. Remelem, hogy ebbol ki tudok jonni, es lesz nekem is egy tarsam talan egyszer..


A masik viszont valoban teljesen igaz, nem vagyok bekeben onmagammal, es azt hogy mennyire vagyok ertekes, mas embertol teszem fuggove. Nem is szeretem magam jelenleg.

2018. aug. 20. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól döntöttél,nem mellékes az sem hogy nem keres,annyit nem jelentettél neki.Hidd el hogy nem lettél volna boldog ott semmilyen szempontból,képzeld el hogy kicuccolsz,feladsz itt mindent,3 hónap után meg jöttél volna haza kisírt szemekkel.
2018. aug. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ne ess ketsegbe. Ertekes vagy, csak neked is ra kell jonnod. Tanulj meg fuggetlenkent boldog lenni es a kapcsolatod is szuper lesz. Ne mastol akard, h fuggjon a boldogsagod. Addig en nem is gondolkodnek a regi, de meg uj kapcsolatban sem
2018. aug. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lényegében más az érettségi szintetek.

Ha neki is komoly voltál, akkor ez a küszködés, hogy más gyerekét kell nevelni meg "túl fiatal vagyok" én ehhez...ez csak tipikus huszonéves-tinilány hozzáállás.

Ki kellett volna költözni + gyerekekkel foglalkozni. Ez mind felelősség és a "jóban rosszban" részből a "rossz" is létezett volna, míg az elmúlt egy évben csak a "jó" történt meg.


Másoktól is ezt hallod? Igen, mások is a könnyű útra vágynak.

Szerintem őt engedd el, de kicsit erősítsd meg magad.

2018. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Barcsak igy lenne, hogy megadatik a boldogsag, es igen, ennel "konnyebb" kompromisszumokkal, vagy legalabb ugyanabbn az orszagban. Nem voltak egyaltalan sajnos hatarozottak a valaszai sem sokszor, hogy mennyi esely lenne a gyerekre, vagy, hogy megis nosulne. Megertem ot is, mert csalodott, van ket gyereke, de egy korombeli szerintem meg vagyik ezekre a dolgokra, ami neki megadatott. Ennek ellenere, a racionalis enemet sokszor az erzelmi befolyasolja, hiszen hianyzik, es haragszom kicsit az eletre is, hogy miert ilyen uton kinalta ezt nekem. Es persze magamra, hogy nem vagyok olyan alkat, aki fel tud adni itthon mindent egy emberert
2018. aug. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!