Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy mondjam el úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy mondjam el úgy, hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja vagyunk együtt a barátommal, viszont ez előző kapcsolatom alig egy hete ért véget akkor, amikor őt megismertem. Emiatt úgy érzem, hogy nem volt időm "levegőhöz jutni", és egy új párkapcsolattal megint sok felelősség, kötöttség jött. Nem is arról van szó, hogy alkalmi kapcsolatokat szeretnék vagy másokkal ismerkedni, hanem egyszerűen csak magamra koncentrálni. De úgy érzem, ezt akárhogy mondom úgy fog lejönni, hogy ő nem elég jó, vagy nem csinált valamit jól pedig ez egyáltalán nem igaz. Nagyon nem szeretném megbántani, mert fontos nekem, hogy mit érez, de valahogy mégis el szeretném mondani.
2018. aug. 21. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Minek mentél bele egy kapcsolatba, ha még nem vagy túl az exeden?


Mindenképp bántó lesz, de inkább most szakítsál vele. Nyilvánvaló, hogy nem szereted és csak búfelejtőnek volt jó.

2018. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert az exemmel nem volt jó egyáltalán, már régóta nem éreztem magam közel hozzá, azt hittem már le is rendeztem magamban, örültem, hogy vége lett. Persze egy új kapcsolatba felelőtlen dolog volt belemenni, csak nem gondoltam előre, hogy így lesz.
2018. aug. 21. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség csodákat tud tenni egy másik emberrel.


Ülj le vele és egyenesen mond meg neki.

2018. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

3+ Ha egy férfinek kellesz, azt úgy sem fogod tudni lerázni, az ki fog melletted tartani, és türelemmel végig fogja várni, hogy túl legyél a nehezén, mert annyira akar téged.Az az ember nem fog féltékenykedni, hanem ott fog melletted állni.

Ha pedig megy, akkor annyira nem akar, és neki is és neked is jobb, ha befejeződik az ami el sem kezdődött.

2018. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell a bullshit, nem szereted és nem akarsz vele lenni. Ez tök érthető egy kapcsolat után, csak akkor mi a fenének jöttél vele össze?
2018. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mese meg kell mondani mi a helyzet. Az lehet, hogy aki fiatal, tapasztalatlan az esetleg nem érti meg és úgy reagál ahogy írod. Viszont ha már most így érzed akkor a vége ugyis az lesz. És minél tovább húzod ő annál jobban fog kötődni hozzád és annál rosszabban fogja viselni a szakítást. Ráadásul ha szinte biztos, hogy ugyis ez lesz akkor Te is megkíméled magadat még néhány hét/hónap szenvedéstől.
2018. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tehát belementél egy kapcsolatba egy héttel a szakításod után úgy, hogy még le se zártad. Szegény srácot hagyd békén, mondd el neki, ahogy érzel, még nem olyan komoly a dolog.

Hidd el, neked is jobb lesz, mert egyáltalán nincs szükséged kapcsolatra, a barátodnak meg felesleges egy olyan kapcsolat, amiben csak ő van benne teljesen. Tapasztalat... az én exem se tudta elengedni a sajátját, amikor összejöttünk, nem kellett neki kapcsolat, csak ő 7 hónapig húzta. Képzelheted, mennyire kötődtem addigra, veszettül fájt.


A barátodnak mondd el, hogy ez nem az ő hibája, bár nem meglepő, ha ezt nem fogja elhinni, de ha fontos neked, meg tudjátok majd beszélni. Aztán meg hagyd békén, és akkor keresd meg, ha tényleg készen állsz egy kapcsolatra.

2018. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy inkább szakítasz, mert neked nem fér bele a kapcsolat, magadra - meg erre-arra - akarsz koncentrálni.


Alapból MINEK mentél bele?

2018. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!