Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! Miert vagytok ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Miert vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Egy ideje nyomon kovetem a gyk Felnott parkapcsolatok kategoriat es neha mar fogom a fejemet.


Itt ugy tunik, hogy a legtobb ferfi egy max 20 eves, feszes, vekony, nagymellu, kerekfeneku (gondolom mu) norol almodozik. Hiaba csunya, hiaba 50 eves, hiaba nem remekel az elet egy teruleten se... es emellett ugy tunik, hogy a no belseje teljesen mindegy. De teljesen. Max annyi, hogy ne csaljon meg, mert akkor mar nem maradna o a sajatos trofeatok.


Egyszeruen nem hiszem el. Ronda, eletkeptelen, 50 eves noktol miert nem hallom, hogyan vagynak a 18 eves kisfiukra, akiket majd kuldenek a kondiba, hogy jo kis szortelen, csupasz mellizmaik domborodjanak es akiket penzen akarnanak megvenni? Miert nem szajkozzak, hogy csak 30 eves koraig piackepes az a ferfi, aztan lecserelik egy 16 evesre vagy csak szeretonek tartjak a biztos mellett?


Annyira elfuseralt eletfilozofiaval rendelkeznek itt egyesek, hogy nem tudom, hogy sirjak vagy nevessek.


Noknek miert oke egy oregedo ferfi is (ertsd pl egy 46 eves no egy 50 eves ferfival), mig a ferfiak noket mar 32 evesen oregnek, hasznaltnak hisznek? A noknek miert jo egy termeszetesen kinezo ferfi, mikor a ferfiak szemeben egy termeszetes no labdaba se rughat a sok plasztik luxus prostik mellett?

Es nem tovabbi beteges elmeletekre vagyok kivancsi a sok "evoluciokutatotol", de most komolyan a ferfiak ennyivel alulfejlettebbek ertelmileg?


2018. aug. 21. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Jajj ne...megint kezdődni fog egy csata,itt gyűrűk ura elbújhat...
2018. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez bennem is felmerült de én csak trollkodni szoktam
2018. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Rémesen egyszerű erre a magyarázat!

A nők valódi értéke egy férfi számára a nő külseje, szépsége. Tudom hogy sok férfi sem hiszi ezt el, mert idealisták, meg maguk sem értik a férfi-nő viszony mozgatórugóit, de ez akkor is így van. Nem ördögtől való dolog ez, a természet alakította ezt ki. A férfi értéke pedig egy nő számára a férfi anyagi helyzete, ereje, tekintélye, befolyása, státusa. Ez van! Ennélfogva egy öregedő, csúnyuló nő már nem lesz izgató egy férfi számára, bármennyire aranyos, kedves stb, tehát a férfi a fiatalabbak közt fog keresgélni.

Van egy mondás: Egy nő abban a reményben megy hozzá egy férfihoz, hogy a férfi meg fog változni. Egy férfi abban a reményben vesz el egy nőt feleségül, hogy az nem fog változni. Mindketten csalódni fognak. Csakhogy a férfi idősebben is kapós lehet még a fiatalabb nők körében is, ha addigra komolyabb egzisztenciát teremtett. Ez az egyik oka, amiért általános az a mondás, hogy "minden nő k.r.v.a", mert ugye a pénzért a legtöbb nő hajlandó összeállni öregedő férfival is. Idősebb nő legfeljebb aggastyán pasiknak kell, talán...

2018. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Elsőre nem akartam belemenni ebbe a játékba...mert úgy érzem rám egyáltalán nem vonatkozik ez a leírás...de...


Lassan ki kellene írni, mint egy vízjelként az oldal fő logójába szépen vésetten, hogy nem minden ember egyforma, még ha akkora közhely is, hogy a Turul madár sem bírná megtartani annak súlyát. Minden olyan kérdésre igaz, ami általánosít, teljesen mindegy melyik kategóriába soroljuk azt.


Mire jó az általánosítás? Valakinek ez jön be, másoknak amaz.


Olyan nincs, hogy minden férfinak csak a nagyon fiatal lányok kellenek... Egyébként egy 30 (ismerek olyan negyvenest is) nő is lehet feszes és igen is kívánatos, sőt, számomra az a furcsa, ha nem az.


Most akkor írjam le, hogy egy 5 évvel idősebb nő tetszett? Ez erősíti a szabályt, vagy gyengíti szerinted?


Van akinek pedig számít, hogy milyen a nő lelke és személyisége, valakinek meg teljesen mindegy, csak használhassa a testét. Na bumm... Magamból kiindulva előbbi vagyok. Nagyon válogatós vagyok a párkapcsolatok terén, ugyanakkor ez szerintem abszolút előny volt, mert ugyan csak két komoly kapcsolatom volt, de a kettő együtt több, mint egy évtizedig tartott.


30-as lettem. Majd meglátjuk, hogy változik az ízlésem az évek során. Azt már most tudom, hogy pl. a mai fejemmel sem adnék egy kapcsolatot, úgy hogy a másik fél nincs minimum 22 éves. Felfelé ez a határ meg még kisebb.


Gyanítom, majd ha idősebb leszek (ha megérem), mondjuk 45, ezek a szintek arréb fognak kúszni. Hidd el, én sem értem ezeket a férfiakat, de hagy döntsék már el, hogy ki tetszik nekik vagy ki nem.


Ha sokat is csalódtál az életben, ne vetítsd ki másokra. Küzdj meg a démonokkal, amik benned élnek, mert addig csak ilyen keserű szájízzel leszel képes kérdéseket feltenni, ami mérgező hatású.

2018. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Már a fő kérdés is egy gec.i nagy általánosítás. Így a többi - nyilván agyzsibbasztó -fas.zságot el sem olvastam. Egyértelmű provokáció.
2018. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3


ez a masik, amitol megfajdul a fejem, hogy a noknek szepsege, ferfiaknak egzisztenciaja... huh, mert nincsenek jol kereso nok manapsag, ugye? persze a butabbaknak konnyu beleulni a joba, de akinek van esze, megteremti maganak es meg egy sugar daddy-tol sem kell fuggenie. tehat ez a valasz irrelevans. megse latsz noi vezetoket ferfi prostizni meg 18 evesekkel kezenfogva flangalni. a noknek is fontos a kulso, akarmennyire is hihetetlen. de nem ez az egyetlen faktor.


#4

ha elolvastad volna a kerdesemet, akkor latnad, hogy a gyakorikerdesek.hu-n olvasgatva gondolkoztam el ezen, nem azert, mert ferfiak igy bannak velem. en meg epp ebben a "20 eves feszes" kategoriaba tartozok es undorodom attol, amiket ferfiak irogatnak ide es szornyu belegondolni, hogy ilyenekkel megyek szembe az utcan esetleg.

2018. aug. 21. 20:02
 7/16 anonim ***** válasza:

Hé, kikérjük magunknak! :)


Tudod ki fog eggyel is összeállni mikor ilyen ínség van - belül értékes - nőből..nem vagyok az ellenségem..vigyék őket a FÉRFIAK

2018. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert a gyakori az incelek gyűjtőhelye. Ne agyald túl, ne általánosíts, ők ilyenek, egy folyamatosan erősödő jelenség részei. De igazából saját maguk alatt vágják a fát, pláne, amíg csak verik itt a nyálukat.
2018. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ezt hogy sikerült kiszámolnod? Rengeteg olyan válasz van, ami arról szól, hogy lassan már nem is számít a külseje a lánynak, csak viselkedjen normálisan, mert a többség olyat nem tud. A "műnőségtől" meg egyenesen kötelező viszolyogni még minimális szinten is. A közvélemény egyáltalán nem az, amit leírsz.


Van 1-2 ember, aki valóban olyasmiket hajtogat, amit mondasz, de azt remélem fel lehet fogni, hogy ha ugyanolyan százalékkal, ugyanolyan stílusban ugyanazokat írják, akkor az valószínűleg ugyanaz az ember... nem pedig sok különböző.

2018. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes amikre jutottál kérdező. Nekem inkább az tűnt fel, milyen sok olyan férfi van itt, akit a nők elhagytak, vagy átvágtak.. nyilván itt az okok sem mellékesek, de a frusztráltság, és a keserűség nagyon látszik.

És sok esetben a társhiány is. Sokaknál látszik, hogy nagyon szeretnének egy természetesen csinos nőt, akivel emberileg is jól ki tudnak jönni.


Egyébként a környezetemet nézve én ugyanígy pipa vagyok a nőkre. Nem szeretem a játszmázást, és sokszor gusztustalan amiket egyes nők művelnek, és ha ezt nézem az ilyen manipulátor kis beképzelt akarnokok is rossz fényt vetnek azokra, akik nagyon nem ilyenek, sőt megvetik ezt.


Szerintem te hasonló dolgokat látsz a férfiaknál, de attól még vagyunk itt páran, akiknek nem a külső a kizárólagos dolog. Mert végülis ha igazi kapcsolatról beszélünk, ahol kommunikáció van, és közös jövő, akkor egy nő nemcsak testrészeket fog jelenteni.

Pont volt itt egy kérdés, hogy mennyire legyen egy nő mű... és már többször volt ilyen, és sokan a természetes mellett szavaztak.

2018. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!