Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlen lett a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen lett a férjem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyfolytában belémköt, de még arról is 10 percig tud magyarázni, hogy miért az egyik ízű joghurtot vettem, miért nem a másikat. Már meg se szólalok olyankor, mert csak sírni tudnék. Ha én valamiért szólok, például, hogy ne vezessen olyan gyorsan persze vérig sértődik. Ez a tipikus esete, hogy Neki mindent szabad. Úgy érzem napról napra egyre rosszabb. 3-4 hete szóltam Neki, hogy ez így nem fog menni és változtassunk. Akkor minden jó volt mostanáig. 13 éve vagyunk együtt, van egy 1,5 éves kislányunk és decemberben születik a tesó. Teljesen tanácstalan vagyok, nem volt ilyen a kapcsolatunk, nem tudom hol mentünk félre. Mit tanácsoltok mit tegyek? Harmadik fél nincsen. Sok a munkája, sok a stressz, a felelősség, de ezeket azt gondolom nem lehet erre fogni. Olyan sok mindent mondanék Neki, de értelmetlen, mert ha nekem van bajom az persze nem fontos... 30 évesek vagyunk.
2018. aug. 21. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

"de ezeket azt gondolom nem lehet erre fogni. "


de lehet erre fogni. plusz most hogy várandós vagy, gondolom te is tisztában vagy vele, hogy sokkal ingerültebben dolgozol fel mindent.

lehet ezt a férjed is érzi, és azért ilyen.

tudod a feszültség feszültséget generál. ha szavakban nem tudod elmondani mit gondolsz, akkor írd le neki összeszedve a gondolataidat.

ja és kíváncsi vagyok hány "én a helyedben elhagynám ezt a szemetet" válasz fog érkezni.

2018. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Mutasd meg neki ezt a kérdést, lehet észhez tér!
2018. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Sok férj a gyerek után változik meg teljesen és kijön belőle az állat, mert azt hiszi, akkor már mindent szabad neki az asszony úgyse hagyja el... és jönnek a durvábbnál durvább dolgok majd. Ne íg legyen, de kb. így szokott sajnos lenni. Sok választásod nincs mivel vagy lelépsz a 2 gyerekkel és maradsz egyedüli anyuka ebben a kegyetlen világban vagy élsz egy olyan emberrel, aki terrorban fog tartani egész hátralévő életedben.
2018. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Biztosan hibás vagyok én is, ez tény, minden két emberen múlik. Pár hete elmondtam Neki mi bánt, akkor értette és egyet is értett nagyon nehezen találom meg azt a pillanatot, amikor tudok Vele normálisan beszélni, legtöbbször csak elkezd szavakkal bántani. Csak mondok egy példát, hogy lásd azért ez nem a terhesség miatti túlérzékenységen van. Ma azt mondta - mert figyelek mit eszem - hogy nem tudja miket eszem titokban, de már most olyan hájas vagyok, hogy kíváncsi lesz mekkora leszek a végére. (Azt hozzátenném, hogy első babánál 25 kiló jött fel, ami 3 hét alatt lement, mert vizesedtem. Most is ugyanez a helyzet. Akkor semmit nem szólt, most meg... azért ilyet nem mondok az állitólagos szerelmemnek....) 160 centi vagyok és 54 kilóval lettem terhes, most vagyok 64, tudom, hogy sok, de tudom, hogy pikk-pakk le fog menni a vizesedés. Amikor ilyet mondanak az embernek akkor azt hiszem ezt senki nem tudja nem bántásnak venni.
2018. aug. 21. 21:31
 5/18 A kérdező kommentje:
Az előző írásom az 1.válaszolónal szólt.
2018. aug. 21. 21:32
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nagyon rossz duma, de nem ezt érdemlem. Egy életvidám nő vagyok. Jókedvű, velem igazán könnyű együttélni.
2018. aug. 21. 21:34
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Ez a mindenbe belekötő agresszív viselkedés kicsit gyanús, nem lehet, hogy pajzsmirigy túlműködése van? Főleg, hogy minden előzmény nélkül lett ilyen.
2018. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám. Fokozatosan lett ilyen, de viszonylag gyorsan.
2018. aug. 21. 21:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki belőle, mi baja van valójában, mert ezekből tisztán látszik, hogy szarul érzi magát a bőrében, az életében, és az ebből fakadó frusztrációját rajtad vezeti le.
2018. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és 7-esnek igaza van, akár valamilyen betegség (vagy durva vitamin/ásványianyag-hiány) is állhat a háttérben.
2018. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!