Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok belé? És ő mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Nem rég mentem új munkahelyre. És az egyik kollégám nagyon rendes volt velem. Beszélgettünk sokat de akkor még együtt volt az ex-barátnőjével. Aztán ráírtam messengeren és ott is beszélgettünk. Nem rég pedig szakított a nőjével. Azóta nem sokat beszélgettünk. Viszont ahogy együtt dolgozunk akkor őt nézem folyton munka közben, mosolygok rá. És szerintem észre vette hogy egyfolytában bámulom. De én nem mondtam neki hogy tetszik nekem és hogy mit érzek iránta. Szerintetek mit gondolhat rólam ezek alapján, vajon hülyének néz? És elmerjem neki mondani az érzéseimet?

Ő 28/F, én 20/L


2018. aug. 21. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell rögtön ilyen nagy dolgokkal kezdened. Elég annyi, hogy megkérdezed, hogy van és, hogy esetlegesen benne lenne-e abban, hogy egyszer együtt ebédeljetek. (az szerintem baráti. ha rábólint még akkor sem biztos, hogy akár tőle valamit a barátságon kívül)

De ha benne van mehet az ismerkedés és meg fogod látni keres-e.

2018. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!