Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ráakaszkodtam a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ráakaszkodtam a páromra. Ha megvaltozok akkor hiányozni fogok neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret, ezt tudom. Regebben mindig hivogatott ha nem voltam fent vagy egy órára is eltuntem. Aztán én nem tudom, hogy hogy de fordult a kocka és már azt se bírom elviselni ha dolgozik. Tudom, hogy ez nem normális. Egyáltalán nem voltam ilyen. Panikrohamaim vannak, gyomoridegem, teljes roncs vagyok. Állandóan rajta lógok ahogy régen ő rajtam. Csakhogy most neki van elege belőlem. De ha kicsit visszabbveszek akkor bepanikol és akkor már veszekszik, hogy hol vagyok. Szerintetek ha azt látja ujra, hogy nélküle is jól megvagyok akkor megerzi a hiányomat megint? Az a baj, hogy érzi, hogy mennyire biztos pont vagyok az életben?
2018. aug. 22. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megváltozol, akkor nem fogod tövig rágni a körmöd azon, hogy hiányzol-e neki. Bízol abban, hogy szeret és hiányzol neki. Ha pedig mégsem így lenne, azt is képes lennél elfogadni. EZ jelenti azt, ha megváltozol. Amire te készülsz, az egyszerűen csak játszma.
2018. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van:D Akkor működhet ez a játszma?
2018. aug. 22. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon egyik játszma sem működik, vagy ha látszólag igen, akkor sem érzi jól magát benne senki. Szóval ha igényes vagy, akkor nem éri meg neked az egész.
2018. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindketten betegek vagytok. Menjetek pszichiáterhez.
2018. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megváltozni, max ideiglenesen hazudod azt, hacsak nem fordulsz szakemberhez a kötődési problémáddal. Viszont a jó hír, hogy mindketten teljesen betegek vagytok, úgyhogy légyszi játszmázgassatok tovább, addig is elkerülitek a normális embereket.
2018. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Van hobbid? Barátaid? Én is nagyon közeli kapcsolatba vagyok a párommal, de ha elmegy dolgozni, vagy tornázni, vagy valahová, akkor nyugodt szívvel elengedem. Találj már ki valamit! Csinálj akkor hasznosat: takarits, fözz, süss, tanulj valami újat (nyelv, kötés), vagy olvass egy jó könyvet.
2018. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dolgozok, tanulok is csak most ugye suli az nincsen. Csak lassan emiatt a munkára is képtelen vagyok már. Tényleg betegek vagyunk, már ezt is megbeszéltuk..
2018. aug. 22. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Találj ki magadnak valamit ami leköt s nem rajta kattogsz egész nap, mert ezt így nagyon savanyú neked is meg neki is. Barátnőzz, olvass, ismerd meg önmagadat, próbálj ki valami új hobbit.
2018. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!